0

Angelo rankos

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2020-07-02 Gražina

Labai gera, pozityvi knyga. Tikra istorija autorės, turinčios neeilinius gebėjimus matyti žmogaus vidų, ligas, ateitį. Knygos gale gydančiųjų angelų malda, kuri turi teigiamą poveikį jei nuoširdžiai ją kartoji kiekvieną vakarą. Esu labai dėkinga už šią knygą.

Informacija

Angelo rankos

  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 376
  • ISBN ar kodas: 9786098168600

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Angelo rankos" aprašymas

Nuo pat ankstyvos vaikystės Helen Peri Džouns jautėsi kitokia nei visi vaikai. Ji teigia nuo ketverių metų supratusi, kad regi ir jaučia daugiau, negu kiti. Tuomet ji net nesuprato, kad gali matyti anapusinį paslaptingą dvasių pasaulį. Ne kartą padėjusi žmonėms susisiekti su savo išėjusiais Anapilin artimaisiais ir ne vienam suteikusi vilties, knygoje „Angelo rankos“ mediumė ir dvasinė gydytoja Helen Peri Džouns ryžtasi papasakoti savo istoriją.

Būdama keturių, Helen Peri Džouns suprato matanti daugiau nei kiti žmonės – pavyzdžiui, savo senelės kambaryje tyliai sėdintį kareivį, apie kurio buvimą kambaryje kiti nė nenutuokė, kieme žaidžiančias seniai nugaišusias močiutės kates. Ji nesuprato savo antgamtiškos dovanos prasmės kol nesutiko savo vedlio Semo. Jis, teikdamas patarimus ir treniruotes, padėjo Helen suprasti, kokia reikšminga jos turima aiškiaregystės dovana.

Susitaikyti ir gyventi su kitoniškumu nebuvo lengva. Jos tėvai skeptiškai žiūrėjo į neeilinius dukters gebėjimams ir stengėsi negirdomis nuleisdami jos pasakojamas istorijas. Vienintelis žmogus, kuris suprato mergaitę – jos mylima senelė. Jos meilė ir rūpestis padėjo atsiskleisti Helen gebėjimams. „Angelo rankos“ – hilerės ir mediumės istorija nuo melage vadinamos keistos mažametės mergaitės iki dvasinės gydytojos, suteikiančios ramybę, guodžiančios ir gydančios sužeitas sielas ir kūnus.

Per trisdešimt savo veiklos metų Helen surinkdavo gausias auditorijas teatruose, jos klausėsi tūkstančiai žmonių prie televizorių ir radijo imtuvų. Galėdama bendrauti su dvasiomis ir angelais, Helen Peri Džouns išmoko įvairių dvasinių gydymo praktikų ir metodų. Ji savo patirtį visuomet naudojo kilniais tikslais – pavyzdžiui, perduodama mirusiųjų žinutes iš dvasių pasaulio gyviesiems jų draugams ir šeimos nariams. Ne vienam tai buvo viltį ir meilę žadinantys padrąsinimai.

„Manęs dažnai klausia, kuo aš skiriuosi nuo kitų hilerių. Intuityviai aš bendrauju su tikrove, peržengiančia mūsų supratimo ribas, su didingesne sąmone, kuri egzistuoja nepriklausomai nuo mūsų pasaulį varžančių fizikos dėsnių, kuriems paklūsta šiapusybės materija. Naudodamasi šiais gebėjimais aš galiu pajusti ir vėliau pamatyti savo vidinėmis akimis tai, kas kamuoja žmogų, jo ligas ir negalias. Jų kūnas tarsi svogūnas atsiveria man sluoksnis po sluoksnio.“
Helen Peri Džouns

Vertė Vida Bėkštienė

2020-07-02

Labai gera, pozityvi knyga. Tikra istorija autorės, turinčios neeilinius gebėjimus matyti žmogaus vidų, ligas, ateitį. Knygos gale gydančiųjų angelų malda, kuri turi teigiamą poveikį jei nuoširdžiai ją kartoji kiekvieną vakarą. Esu labai dėkinga už šią knygą.

Parašykite atsiliepimą apie "Angelo rankos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Astrologija ir ezoterika

Helen Parry Jones parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Angelo rankos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Angelo rankos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Angelo rankos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Angelo rankos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Helen Parry Jones tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Angelo rankos" perkama kartu