0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Angelų vasara

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
Kaina internetu: 7,79 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.20 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-03-17 Valentina

Trumpi, gyvenimo išminties ir prisiminimų kupini apsakymai. Juos smagu skaityti sekant siužetą, Pojūtis, tarsi eitum nežinomam mieste ir vis kažko naujo tikiesi išvysti už sekančio posūkio. Tikrai smagu skaityti šią įdomią knygą.

Angelų vasara


2021-04-30 7.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Angelų vasara" aprašymas

Ši knyga „Angelų vasara“ – apie nuojautą, žodžius, keliones, veiksmus lyg apie plonytę amforą, kurioje visa tai telpa. Novelėse susiduria dviejų žmonių subtilūs vidiniai poreikiai. Dėl to kyla klausimų, į kuriuos arba nėra atsakymų, arba vietoje jų sąmoningai sulaukiama tylos. Bet ar tikrai šalia mūsų esantis žmogus žino visus atsakymus? O jeigu ir žino, ar privalo atsakyti? Išspręsti šią dilemą turime kiekvienas pats.

Pateikta nemažai subtilių detalių apie gydytojų ir psichologų darbą. Tuo norėta pabrėžti, kad moralinių sprendimų galutinis kriterijus turėtų būti žmogiškumas ir meilė, todėl labai svarbu tausoti savo ir kitų emocinę sveikatą.

Smulkiai aprašytas sunkus menininkų darbas – ar tai būtų paveikslas, ar skulptoriaus lėlės, kuriama muzika – visam tam svarbūs menininko įrankiai, instrumentai, fantazija ir, be abejo, žinios.

„Ne paslaptis, kad mes nuolatos gyvename įtampoje, blaškomės bereikšmių smulkmenų liūne, net nepagalvodami apie pasekmes, tačiau tik tikrosios gyvenimo vertybės yra nepavaldžios laiko tėkmei. Todėl prieš ką nors darydami, sustokite ir pagalvokite, ar jums to reikia?“ - autorė.

Eitvydė Pranevičienė – dailininkė, novelistė.2021-03-17

Trumpi, gyvenimo išminties ir prisiminimų kupini apsakymai. Juos smagu skaityti sekant siužetą, Pojūtis, tarsi eitum nežinomam mieste ir vis kažko naujo tikiesi išvysti už sekančio posūkio. Tikrai smagu skaityti šią įdomią knygą.

2021-03-16

2021-03-16

užkabinanti

Parašykite atsiliepimą apie "Angelų vasara"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Angelų vasara, kurią skaitytojams dovanoja Eitvydė Pranevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Eitvydė Pranevičienė su knyga Angelų vasara jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Angelų vasara patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eitvydė Pranevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Angelų vasara palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Angelų vasara" perkama kartu