0
Angelystė
8.99 OutOfStock
5.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
2018-11-26 Aušra

Nuostabi knygelė, tiesiog spinduliuoja šilumą, grožį, meilę. Gera skaityti, malonu ir artimui padovanoti.

Informacija

Angelystė

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 200
  • ISBN ar kodas: 9786090134443

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

„Angelystė: kai apie gyvenimo tikslą prabyla širdis“ – knyga, kuri pateiks neįprastą požiūrį į pasaulį, padės atsiverti gėriui, laimei ir pilnatvei.


Savęs pažinimo kelionėje kiekvienas esame skirtingoje vietoje – vieni žygiuoja priekyje, kiti dar tik žengia pirmuosius savęs pažinimo žingsniu ir bando užčiuopti viduje glūdinčius slėpinius. Nesvarbu, ar keliaujantieji tiki angelais, ar dvasinius reiškinius vertina skeptiškai – ši knyga skirta visiems: ir ieškantiems pagalbos siekiant susidoroti su daugybe kasdienių gyvenimo išbandymų, ir keliantiems sau aukštesnius tikslus ir siekiantiems tobulumo. Ši knyga skiriama visiems dvasingumo ieškantiems žmonėms.


Knyga „Angelystė: kai apie gyvenimo tikslą prabyla širdis“ nagrinėja įvairias aktualiausias šios dienos temas. Joje klausiama ir atsakoma į daugybę klausimų: kaip rasti gyvenimo pašaukimą, kaip mylėti daug skausmo mums suteikusį žmogų, kaip išmokyti vaikus mylėti save ir pasaulį, kaip atsikratyti noro viską ir visur kontroliuoti, kaip išsivaduoti nuo gniuždančių santykių ir žalingų įsitikinimų, kaip mylėti širdimi. Knygos autorė moko į pasaulį žvelgti taip, kad pats žvilgsnis pritrauktų gausą ir gerovę. Ji tiki suradusi gyvenimo džiaugsmo formulę ir nori ja pasidalinti su visais.


Agnę Kazakevičiūtę de Velázquez drąsiai galima vadinti sėkminga moterimi – ji Kauno technologijos universitete 2013 m. apgynė daktaro disertaciją vadybos mokslų srityje. Nuo to laiko dirbo antreprenerystės, bendrakūros ir inovacijų srityse Lietuvoje ir už jos ribų – jos žodžių klausosi Meksikos ir Jungtinių Valstijų verslininkai, studentai, inovatoriai.


Jos dvasinė transformacija prasidėjo dar studijų laikais, 2011-aisiais metais. Jai medituojant pasirodė Arkangelas Gabrielius, kuris ir padėjo atpažinti užslėptus jos talentus. Ji suprato, kad angelystė neturi nieko bendro su mokslininkės karjera, o jos tikrasis pašaukimas - tai kūrybiškumas, rašymas ir dvasingumas.


Bendraudama su angeliškuoju pasauliu ji gautomis žiniomis dalinasi su kitais žmonėmis. Ji komunikuoja su įvairiausių sričių angelais – angelais sargais, angelais, atsakingais už įvairiausias žmogiškojo gyvenimo sritis, arkangelais. Ją ir antgamtišką pasaulį jungianti gija tapo kanalu, per kurį žmones pasiekia angeliškoji paguoda, gerovė, pagalba ir dovanos, kurias teikia pats dangus. Mūsų dangiškieji globėjai kaskart primena, kad kiekvienas iš mūsų yra mylimas ir saugomas.


Anot Agnės Kazakevičiūtės de Velázquez, angelystė – tai ypatingas gyvenimo būdas, kai žmogus pasitiki meditacijų potyriais ir atranda nusiraminimą, begalinę meilę ir vidinį žinojimą. Toks žmogus randa ryšį su savo „vidiniu angelu“ arba tikruoju savimi ir sukuria su juo bičiulišką santykį  Į pasaulį jis žvelgia meilės ir supratimo kupinu žvilgsniu, o laimę kuria susitelkdamas į jau turimus dalykus ir dabarties momentą. 

2018-11-26 Aušra

Nuostabi knygelė, tiesiog spinduliuoja šilumą, grožį, meilę. Gera skaityti, malonu ir artimui padovanoti.

2018-11-26 Povilas

Puiki knyga, daug aktualių temų, vertingų patarimų. Rekomenduoju!

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu