⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Angliškai kalbanti abėcėlė (knyga su defektais)

Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Angliškai kalbanti abėcėlė (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Vartydami knygą "Angliškai kalbanti abėcėlė (su nepaprastu rašikliu)" vaikai atliks užduotis, tobulins rašymo įgūdžius ir išmoks anglų kalbos žodžių.

Spaudydami mygtukus ir klausydamiesi rašmenų garsų ir atitinkamų juokingų triukšmų, vaikai išmoks pažinti ir rašyti anglų kalbos abėcėlės raides.

Be to, žaisdami jie išmoks abėcėlę atmintinai ir galės padainuoti mokykloje. Tegu tik paspaudžia paskutinį mygtuką pamokėlėms įtvirtinti.


  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • Formatas: 30x31, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955075011-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Angliškai kalbanti abėcėlė (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kalbų mokymo priemonės vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Angliškai kalbanti abėcėlė (knyga su defektais)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Angliškai kalbanti abėcėlė (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Angliškai kalbanti abėcėlė (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Angliškai kalbanti abėcėlė (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Angliškai kalbanti abėcėlė (knyga su defektais)" perkama kartu