0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Anglų kalba lengvai 4. Fraziniai veiksmažodžiai

Kaina internetu: 3,39 €
Kaina knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 0.60 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Anglų kalba lengvai 4. Fraziniai veiksmažodžiai


2021-04-30 3.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Anglų kalba lengvai 4. Fraziniai veiksmažodžiai" aprašymas

Ši pagalbinė priemonė fraziniams veiksmažodžiams mokytis "Anglų kalba lengvai. Fraziniai veiksmažodžiai" padės geriau suprasti šnekamąją anglų kalbą, pagerins rašymo įgūdžius. Žinios pateikiamos glaustai, paprastai, suprantamai, iliustruotos nesudėtingais sakiniais ir spalvingais paveikslėliais, tad mokytis bus lengva ir smagu!Parašykite atsiliepimą apie "Anglų kalba lengvai 4. Fraziniai veiksmažodžiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokomojo ir ugdomojo pobūdžio knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Anglų kalba lengvai 4. Fraziniai veiksmažodžiai, kurį parašė Martina Kutalova. Siūlome ne tik išsamų Anglų kalba lengvai 4. Fraziniai veiksmažodžiai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Martina Kutalova. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Anglų kalba lengvai 4. Fraziniai veiksmažodžiai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Anglų kalba lengvai 4. Fraziniai veiksmažodžiai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Anglų kalba lengvai 4. Fraziniai veiksmažodžiai" perkama kartu