0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Anglų kalba per 30 dienų (su CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 5.5 SoldOut

Knygos "Anglų kalba per 30 dienų (su CD)" aprašymas

Įdomus ir lengvai išmokstamas anglų kalbos kursas. 30 pamokų kasdienio gyvenimo ir darbo temomis. Tekstai anglų kalba, trumpa ir aiški gramatika, įvairūs pratimai ir trumpi žodynėliai. Kartu pateikiamas kompaktinis diskas su mokomąja medžiaga.Parašykite atsiliepimą apie "Anglų kalba per 30 dienų (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Anglų kalba per 30 dienų (su CD)", kurią skaitytojams dovanoja Sonia Brough, Carolyn Wittmann. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sonia Brough, Carolyn Wittmann su knyga "Anglų kalba per 30 dienų (su CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Anglų kalba per 30 dienų (su CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sonia Brough, Carolyn Wittmann. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Anglų kalba per 30 dienų (su CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Anglų kalba per 30 dienų (su CD)" perkama kartu