0

Anglų kalba pradedantiesiems ir pasiekusiems vidutinį lygį (A1-B1)

  • Nuolaida knygai -45%
3.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 8.00 € (45%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-01-04 Justyna

Pirkau su didele viltimi, jog knyga pagelbės man išmokti arba bent patobulinti anglų kalbos žinias. Nusivyliau ir niekam jos nerekomenduoju. Toks vaizdas paprasčiau būtų nusipirkti vaikams skirtą knygą anglų kalba ir bus daugiau naudos, nes bent įdomiai skaitysis :)

Informacija

Anglų kalba pradedantiesiems ir pasiekusiems vidutinį lygį (A1-B1)

  • Leidėjas: Rotas
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 631
  • ISBN ar kodas: 9789955832676

2020-10-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Anglų kalba pradedantiesiems ir pasiekusiems vidutinį lygį (A1-B1)" aprašymas

Anglų gramatikos pagrindai - supažindina su asmeninių įvardžių, prielinksnių, daiktavardžių, būdvardžių (ir jų laipsniavimo) vartojimo principais. Taip pat pristato žodžių eiliškumą sakiniuose, sakinių sudarymo būdus, kiekinius ir kelintinius skaitvardžius ir kt.Anglų laikai ir veiksmažodžiai - pristato svarbią informaciją apie pagrindinius anglų kalbos laikus, veiksmažodžių rūšis/tipus, jų vartojimą ir asmenavimą. Šioje dalyje taip pat pateikiamas pagalbinių, modalinių ir netaisyklingųjų veiksmažodžių sąrašas ir jų asmenavimas.


Lietuvių-anglų ir anglų-lietuvių žodynas - sudarytas iš beveik 20 000 antraštinių žodžių, pristatančių įvairių žmogaus gyvenimo ir veiklos sričių leksiką.


Teminis anglų-lietuvių žodynas - tai 49 teminių sričių žodžiai, sugrupuoti pagal svarbiausias gyvenimo ir veiklos sritis, padalinti į dar smulkesnes grupes. Pavyzdžiui, teminėje grupėje "Animals and Plants" galima rasti amphibian and reptiles, mammals, birds, isect, domestic animals, trees, fruit trees, flowers.


Angliški posakiai - apie 3 000 dažniausiai vartojamų ir populiariausių angliškų posakių su jų lietuviškais atitikmenimis; reikalingi priežodžiai ir patarlės.

TURINYS

TURINYS


Įvadas / 3

Anglų gramatikos pagrindai / 5

Laikai ir veiksmažodžiai / 33

Lietuvių - anglų žodynas / 65

Anglų - lietuvių žodynas / 209

Teminis anglų - lietuvių žodynas / 384

Žodžių rodyklė / 476

Angliški posakiai / 521
2019-01-04

Pirkau su didele viltimi, jog knyga pagelbės man išmokti arba bent patobulinti anglų kalbos žinias. Nusivyliau ir niekam jos nerekomenduoju. Toks vaizdas paprasčiau būtų nusipirkti vaikams skirtą knygą anglų kalba ir bus daugiau naudos, nes bent įdomiai skaitysis :)

2018-01-31

Likau nusivylusi šia knyga. Žodynas ir dauguma kitų tekstų neturi tarimo. Vidutiniam lygiui gal ir tinkama kaip priemonė pasikartoti išmoktas žinias, tačiau pradedančiam lygiui visiškai netinkama.

Parašykite atsiliepimą apie "Anglų kalba pradedantiesiems ir pasiekusiems vidutinį lygį (A1-B1)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Anglų kalba pradedantiesiems ir pasiekusiems vidutinį lygį (A1-B1), kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Anglų kalba pradedantiesiems ir pasiekusiems vidutinį lygį (A1-B1) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Anglų kalba pradedantiesiems ir pasiekusiems vidutinį lygį (A1-B1) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Anglų kalba pradedantiesiems ir pasiekusiems vidutinį lygį (A1-B1) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Anglų kalba pradedantiesiems ir pasiekusiems vidutinį lygį (A1-B1)" perkama kartu