⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Anglų kalba pradedantiesiems ir pasiekusiems vidutinį lygį (A1-B1)

3.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-01-04 Justyna

Pirkau su didele viltimi, jog knyga pagelbės man išmokti arba bent patobulinti anglų kalbos žinias. Nusivyliau ir niekam jos nerekomenduoju. Toks vaizdas paprasčiau būtų nusipirkti vaikams skirtą knygą anglų kalba ir bus daugiau naudos, nes bent įdomiai skaitysis :)


Šiuo metu neparduodama

2022-11-30 9.99 SoldOut

Knygos "Anglų kalba pradedantiesiems ir pasiekusiems vidutinį lygį (A1-B1)" aprašymas

Anglų gramatikos pagrindai - supažindina su asmeninių įvardžių, prielinksnių, daiktavardžių, būdvardžių (ir jų laipsniavimo) vartojimo principais. Taip pat pristato žodžių eiliškumą sakiniuose, sakinių sudarymo būdus, kiekinius ir kelintinius skaitvardžius ir kt.Anglų laikai ir veiksmažodžiai - pristato svarbią informaciją apie pagrindinius anglų kalbos laikus, veiksmažodžių rūšis/tipus, jų vartojimą ir asmenavimą. Šioje dalyje taip pat pateikiamas pagalbinių, modalinių ir netaisyklingųjų veiksmažodžių sąrašas ir jų asmenavimas.


Lietuvių-anglų ir anglų-lietuvių žodynas - sudarytas iš beveik 20 000 antraštinių žodžių, pristatančių įvairių žmogaus gyvenimo ir veiklos sričių leksiką.


Teminis anglų-lietuvių žodynas - tai 49 teminių sričių žodžiai, sugrupuoti pagal svarbiausias gyvenimo ir veiklos sritis, padalinti į dar smulkesnes grupes. Pavyzdžiui, teminėje grupėje "Animals and Plants" galima rasti amphibian and reptiles, mammals, birds, isect, domestic animals, trees, fruit trees, flowers.


Angliški posakiai - apie 3 000 dažniausiai vartojamų ir populiariausių angliškų posakių su jų lietuviškais atitikmenimis; reikalingi priežodžiai ir patarlės.

TURINYS

TURINYS


Įvadas / 3

Anglų gramatikos pagrindai / 5

Laikai ir veiksmažodžiai / 33

Lietuvių - anglų žodynas / 65

Anglų - lietuvių žodynas / 209

Teminis anglų - lietuvių žodynas / 384

Žodžių rodyklė / 476

Angliški posakiai / 521

  • Autorius:
  • Leidėjas: Rotas
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 631
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955832676

Kiti taip pat domėjosi


2019-01-04

Pirkau su didele viltimi, jog knyga pagelbės man išmokti arba bent patobulinti anglų kalbos žinias. Nusivyliau ir niekam jos nerekomenduoju. Toks vaizdas paprasčiau būtų nusipirkti vaikams skirtą knygą anglų kalba ir bus daugiau naudos, nes bent įdomiai skaitysis :)

2018-01-31

Likau nusivylusi šia knyga. Žodynas ir dauguma kitų tekstų neturi tarimo. Vidutiniam lygiui gal ir tinkama kaip priemonė pasikartoti išmoktas žinias, tačiau pradedančiam lygiui visiškai netinkama.

Parašykite atsiliepimą apie "Anglų kalba pradedantiesiems ir pasiekusiems vidutinį lygį (A1-B1)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Anglų kalbos ir gramatikos knygos

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Anglų kalba pradedantiesiems ir pasiekusiems vidutinį lygį (A1-B1)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Anglų kalba pradedantiesiems ir pasiekusiems vidutinį lygį (A1-B1)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Anglų kalba pradedantiesiems ir pasiekusiems vidutinį lygį (A1-B1)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Anglų kalba pradedantiesiems ir pasiekusiems vidutinį lygį (A1-B1)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Anglų kalba pradedantiesiems ir pasiekusiems vidutinį lygį (A1-B1)" perkama kartu