0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Anglų kalba pradinukams, 2 dalis (Kapitonas Gudrutis)

  • Nuolaida knygai -56%
Kaina internetu: 2,19 €
Kaina knygyne: 4,89 €*
Sutaupote: 2.70 € (56%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 2.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Anglų kalba pradinukams, 2 dalis (Kapitonas Gudrutis)" aprašymas

Šios pratybos skirtos žaismingai pakartoti, įtvirtinti ir papildyti išeitą anglų kalbos kursą. Kai kurios svarbios taisyklės glaustai pateiktos mėlynuose laukeliuose – Įsidėmėk! Gelsvuose laukeliuose mokiniai ras patarimų, kaip atlikti užduotis. Spalvingi galvosūkių puslapiai skatins susikaupti ir logiškai mąstyti. Knygos pabaigoje pateikti atsakymai suteiks galimybę mokiniui dirbti savarankiškai ir pasitikrinti.


  • Autorius: Marlo Bohm
  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955224280

Parašykite atsiliepimą apie "Anglų kalba pradinukams, 2 dalis (Kapitonas Gudrutis)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokomosios, edukacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Anglų kalba pradinukams, 2 dalis (Kapitonas Gudrutis)", kurį pristato Marlo Bohm. Siūlome ne tik išsamų "Anglų kalba pradinukams, 2 dalis (Kapitonas Gudrutis)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Marlo Bohm. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Anglų kalba pradinukams, 2 dalis (Kapitonas Gudrutis)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Anglų kalba pradinukams, 2 dalis (Kapitonas Gudrutis)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Anglų kalba pradinukams, 2 dalis (Kapitonas Gudrutis)" perkama kartu