0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 1.52 SoldOut
Knygos "Anglų kalbos frazės" aprašymas
Šioje knygelėje pateikiamos angliškos frazės, vartojamos įvairiose kasdienio gyvenimo situacijose. Frazės sugrupuotos į lenteles pagal tai, kokias kalbos funkcijas jos atlieka. Laikomasi Europos Tarybos dokumentuose priimtos kalbos funkcijų klasifikacijos.
Knygelė skirta pažengusiems mokiniams, siekiantiems praturtinti savo šnekamąją anglų kalbą.


Parašykite atsiliepimą apie "Anglų kalbos frazės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Anglų kalbos frazės, kurią skaitytojams dovanoja Sudarė: J. Valančiūnaitė, N. Burneikaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sudarė: J. Valančiūnaitė, N. Burneikaitė su knyga Anglų kalbos frazės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Anglų kalbos frazės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sudarė: J. Valančiūnaitė, N. Burneikaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Anglų kalbos frazės palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Anglų kalbos frazės" perkama kartu