0

Anglų kalbos gramatika paprastai

Informacija

Anglų kalbos gramatika paprastai

  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 10x14, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9786094402562

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Anglų kalbos gramatika paprastai" aprašymas

Knygelė "Anglų kalbos gramatika paprastai" skiriama visiems, kurie nori prisiminti ar pakartoti pagrindines gramatikos taisykles.

Taisyklių mokoma paprastai – per aiškius pavyzddžius, nesudėtingas schemas bei patrauklias situacijas.
Puikiai tiks ir mažiems, ir dideliems!

Parašykite atsiliepimą apie "Anglų kalbos gramatika paprastai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Anglų kalbos gramatika paprastai, kurį parašė Martina Kutalova. Siūlome ne tik išsamų Anglų kalbos gramatika paprastai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Martina Kutalova. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Anglų kalbos gramatika paprastai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Anglų kalbos gramatika paprastai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Anglų kalbos gramatika paprastai" perkama kartu