0

Anglų kalbos gramatika su pratimais

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Anglų kalbos gramatika su pratimais

  • Leidėjas: Šviesa
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 152
  • ISBN ar kodas: 9785430062378

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Anglų kalbos gramatika su pratimais" aprašymas
Anglų kalbos gramatika skiriama visiems, kurie mokosi anglų kalbos. Ji tinka ir nuosekliam mokymuisi, ir greitam žinių įtvirtinimui.

Knygą sudaro 9 skyriai, kuriuose pateikiama gramatinė medžiaga. Kairėje pusėje duodamos taisyklės ir vartojimo pavyzdžiai, o dešinėje – žinių įtvirtinimo pratimai.
Skyriai pagal reikšmę suskirstyti į 71 poskyrį, kurie pateikiami išplėstiniame turinyje.
Rodyklė padės greitai rasti reikiamą temą, sąvoką ar žodį.

Parašykite atsiliepimą apie "Anglų kalbos gramatika su pratimais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Anglų kalbos gramatika su pratimais, kurią skaitytojams dovanoja Rita Stoškienė, Audronė Timofejevienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rita Stoškienė, Audronė Timofejevienė su knyga Anglų kalbos gramatika su pratimais jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Anglų kalbos gramatika su pratimais patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rita Stoškienė, Audronė Timofejevienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Anglų kalbos gramatika su pratimais palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Anglų kalbos gramatika su pratimais" perkama kartu