0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Anglų-lietuvių kalbų aiškinamasis architektūros žodynas

Kaina internetu: 6,39 €
Kaina knygyne: 7,19 €*
Sutaupote: 0.80 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2016-03-05 tatjana aleknienė

Skiriama studentams ir visiems, kurie domisi architektūra.


2021-10-31 6.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Anglų-lietuvių kalbų aiškinamasis architektūros žodynas" aprašymas

Žodynas.2-oji pataisyta ir papildyta laida.
Žodyne pateikiama daugiau kaip 3 tūkstančiai architektūros ir su ja susijusių sričių – dailės, statybos – terminų anglų kalba. Nurodomi jų atitikmenys lietuvių kalba. Terminas trumpai paaiškinamas: iliustracijos patikslina, įtvirtina jo reikšmę.
Skiriama studentams ir visiems, kurie domisi architektūra.2016-03-05

Skiriama studentams ir visiems, kurie domisi architektūra.

Parašykite atsiliepimą apie "Anglų-lietuvių kalbų aiškinamasis architektūros žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Anglų-lietuvių kalbų aiškinamasis architektūros žodynas", kurią skaitytojams dovanoja Laimutė Kitkauskienė, Napalys Kitkauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Laimutė Kitkauskienė, Napalys Kitkauskas su knyga "Anglų-lietuvių kalbų aiškinamasis architektūros žodynas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Anglų-lietuvių kalbų aiškinamasis architektūros žodynas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Laimutė Kitkauskienė, Napalys Kitkauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Anglų-lietuvių kalbų aiškinamasis architektūros žodynas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Anglų-lietuvių kalbų aiškinamasis architektūros žodynas" perkama kartu