0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Anglų-lietuvių kalbų medicinos terminų santrumpų žodynas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 19.96 SoldOut

Knygos "Anglų-lietuvių kalbų medicinos terminų santrumpų žodynas" aprašymas

Žodynas parengtas įvairių medicinos tekstų analizės pagrindu. Jis pravers ne tik pradedantiems gilintis į medicinos specialybės tekstus studentams, bet ir visiems besidomintiems medicina, skaitantiems medicinos literatūrą ar vykstantiems į tarptautinius simpoziumus, konferencijas. Žodyne daugiau kaip 18 000 terminų santrumpų. Prieš lietuvišką atitikmenį kursyvu nurodoma sritis, kuriai trumpinys priklauso. Po pratarmės pateikiamas žodyne vartojamų mokslo sričių santrumpų sąrašas. Didžiausią žodyno dalį sudaro kardiologijos, anatomijos, farmakologijos ir odontologijos sričių, taip pat tarptautinių medicinos organizacijų, pareigybių bei specialybių trumpiniai.


Parašykite atsiliepimą apie "Anglų-lietuvių kalbų medicinos terminų santrumpų žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Anglų kalbos žodynai

Parengė: Danutė Ramanauskienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Anglų-lietuvių kalbų medicinos terminų santrumpų žodynas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Anglų-lietuvių kalbų medicinos terminų santrumpų žodynas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Anglų-lietuvių kalbų medicinos terminų santrumpų žodynas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Anglų-lietuvių kalbų medicinos terminų santrumpų žodynas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Parengė: Danutė Ramanauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Anglų-lietuvių kalbų medicinos terminų santrumpų žodynas" perkama kartu