BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Anglų-lietuvių kalbų specialiojo ugdymo žodynas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-09-30 8.49 SoldOut

Knygos "Anglų-lietuvių kalbų specialiojo ugdymo žodynas" aprašymas

Šis "Anglų-lietuvių kalbų specialiojo ugdymo žodynas" – pirmasis Lietuvoje tokio pobūdžio darbas, kuriame pateikiami, išverčiami ir aiškinami dažniausiai vartojami angliški (amerikiečių ir britų) specialiojo ugdymo, t.y. logopedijos, tiflologijos, surdologijos, specialiosios pedagogikos (socialinio darbo), adaptuoto fizinio ugdymo, kineziterapijos, socialinės pedagogikos (socialinio darbo) terminai. Taip pat nurodomos dažniau vartojamos anglų kalbos santrumpos ir pateikiamas jų vertimas. Gale pridedama lietuviškų atitikmenų rodyklė.

Žodynas skiriamas specialiesiems pedagogams, tiflologams, surdologams, adaptuoto fizinio ugdymo specialistams, kineziterapeutams, socialiniams pedagogams ir socialiniams darbuotojams, šių specialybių studentams, anglų kalbos dėstytojams.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Anglų-lietuvių kalbų specialiojo ugdymo žodynas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Anglų-lietuvių kalbų specialiojo ugdymo žodynas", Juozas Petruševičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Juozas Petruševičius su knyga "Anglų-lietuvių kalbų specialiojo ugdymo žodynas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Anglų-lietuvių kalbų specialiojo ugdymo žodynas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juozas Petruševičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Anglų-lietuvių kalbų specialiojo ugdymo žodynas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Anglų-lietuvių kalbų specialiojo ugdymo žodynas" perkama kartu