0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Anglų-lietuvių kalbų specialiojo ugdymo žodynas

Kaina internetu: 8,49 €
Kaina knygyne: 10,39 €*
Sutaupote: 1.90 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 8.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Anglų-lietuvių kalbų specialiojo ugdymo žodynas" aprašymas

Šis "Anglų-lietuvių kalbų specialiojo ugdymo žodynas" – pirmasis Lietuvoje tokio pobūdžio darbas, kuriame pateikiami, išverčiami ir aiškinami dažniausiai vartojami angliški (amerikiečių ir britų) specialiojo ugdymo, t.y. logopedijos, tiflologijos, surdologijos, specialiosios pedagogikos (socialinio darbo), adaptuoto fizinio ugdymo, kineziterapijos, socialinės pedagogikos (socialinio darbo) terminai. Taip pat nurodomos dažniau vartojamos anglų kalbos santrumpos ir pateikiamas jų vertimas. Gale pridedama lietuviškų atitikmenų rodyklė.

Žodynas skiriamas specialiesiems pedagogams, tiflologams, surdologams, adaptuoto fizinio ugdymo specialistams, kineziterapeutams, socialiniams pedagogams ir socialiniams darbuotojams, šių specialybių studentams, anglų kalbos dėstytojams.


Parašykite atsiliepimą apie "Anglų-lietuvių kalbų specialiojo ugdymo žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Anglų-lietuvių kalbų specialiojo ugdymo žodynas", kurią skaitytojams dovanoja Sud. Juozas Petruševičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Juozas Petruševičius su knyga "Anglų-lietuvių kalbų specialiojo ugdymo žodynas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Anglų-lietuvių kalbų specialiojo ugdymo žodynas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Juozas Petruševičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Anglų-lietuvių kalbų specialiojo ugdymo žodynas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Anglų-lietuvių kalbų specialiojo ugdymo žodynas" perkama kartu