0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Anglų-lietuvių kalbų žodynas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 9.99 SoldOut

Knygos "Anglų-lietuvių kalbų žodynas" aprašymas

Apie 50 000 žodžių.
Šis žodynas visų pirma skiriamas anglų kalbos besimokantiems lietuviams. Juo galės pasinaudoti ir angliškai kalbantys asmenys, studijuojantys lietuvių kalbą. Žodyne gausu tiek šnekamosios kalbos žodžių, tiek ir naujausių mokslo (ypač kompiuterių, ekonomikos, medicinos ir technikos) terminų. Visas lietuviškasis žodyno tekstas kirčiuojamas.
Žodyno gale įdėti netaisyklingųjų veiksmažodžių, geografinių vardų, Anglijoje ir JAV dažniau vartojamų santrumpų ir asmenvardžių sąrašai. Taip pat pateiktos svorio ir ilgio matų bei kitos lentelės.


  • Autorius: Bronius Svecevičius
  • Leidėjas: Žodynas
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 715
  • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-465-51-6

Parašykite atsiliepimą apie "Anglų-lietuvių kalbų žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Anglų-lietuvių kalbų žodynas", kurią skaitytojams dovanoja Bronius Svecevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Bronius Svecevičius su knyga "Anglų-lietuvių kalbų žodynas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Anglų-lietuvių kalbų žodynas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bronius Svecevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Anglų-lietuvių kalbų žodynas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Anglų-lietuvių kalbų žodynas" perkama kartu