0

Anglų-lietuvių kalbų žodynas

  • Nuolaida knygai -33%
Kaina internetu: 14,49 €
Kaina knygyne: 21,59 €*
Sutaupote: 7.10 € (33%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Anglų-lietuvių kalbų žodynas

  • Leidėjas: Žodynas
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 14x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 715
  • ISBN ar kodas: 9986-465-51-6

2020-10-31 14.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Anglų-lietuvių kalbų žodynas" aprašymas

Apie 50 000 žodžių.
Šis žodynas visų pirma skiriamas anglų kalbos besimokantiems lietuviams. Juo galės pasinaudoti ir angliškai kalbantys asmenys, studijuojantys lietuvių kalbą. Žodyne gausu tiek šnekamosios kalbos žodžių, tiek ir naujausių mokslo (ypač kompiuterių, ekonomikos, medicinos ir technikos) terminų. Visas lietuviškasis žodyno tekstas kirčiuojamas.
Žodyno gale įdėti netaisyklingųjų veiksmažodžių, geografinių vardų, Anglijoje ir JAV dažniau vartojamų santrumpų ir asmenvardžių sąrašai. Taip pat pateiktos svorio ir ilgio matų bei kitos lentelės.

Parašykite atsiliepimą apie "Anglų-lietuvių kalbų žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Anglų-lietuvių kalbų žodynas, kurią skaitytojams dovanoja Bronius Svecevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Bronius Svecevičius su knyga Anglų-lietuvių kalbų žodynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Anglų-lietuvių kalbų žodynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bronius Svecevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Anglų-lietuvių kalbų žodynas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Anglų-lietuvių kalbų žodynas" perkama kartu