0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Animacija: nuo idėjos iki ekrano

Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 26,99 €*
Sutaupote: 15.00 € (56%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Animacija: nuo idėjos iki ekrano" aprašymas

Praktinė Iljos Bereznicko knyga "Animacija: nuo idėjos iki ekrano" skirta animacijos kūrimui. Knygoje išdėstyti pagrindiniai kūrybos etapai, analizuojama autorinė animacija ir technologijos, jų taikymo subtilybės. Ši edukacinė knyga ras savo skaitytoją ir platesnėje visuomenėje: nuo paauglių, olankančių neformalaus ugdymo animacijos mokyklėlės ir būrelius, iki studijuojančių šiuolaikines medijas ir profesionalių animatorių.

„Geras animatorius - toks pat menininkas: jis vienu metu ir skulptorius, ir grafikas, ir tapytojas, ir režisierius. Jis magiškai sugeba suteikti gyvybę savo idėjoms ir kuriamai plastikai.“
Ilja Bereznickas

Kknygoje "Animacija: nuo idėjos iki ekrano" autorius analizuoja ir pristato gausybę aktualių temų, kurios naudingos kiekvienam esamam ar būsimam animacijos kūrėjui. Tačiau knyga yra įdomi ir kiekvienam animacijos gerbėjui, norinčiam susipažinti su tuo, kokiu būdu animacijos išvysta dienos šviesą. Atgaivinimo magija, kadruotė, animacinių filmų kūrimo technologijos, judesys animacijoje, garsas, montavimas - tai tik keletas temų, kurios nagrinėjamos šioje knygoje.Parašykite atsiliepimą apie "Animacija: nuo idėjos iki ekrano"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Žinynai

Ilja Bereznickas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Animacija: nuo idėjos iki ekrano", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Animacija: nuo idėjos iki ekrano" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Animacija: nuo idėjos iki ekrano" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Animacija: nuo idėjos iki ekrano"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ilja Bereznickas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Animacija: nuo idėjos iki ekrano" perkama kartu