0

Animalium. Didysis gyvūnų muziejus

  • Nuolaida knygai -45%
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 23,39 €*
Sutaupote: 10.40 € (45%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Animalium. Didysis gyvūnų muziejus

  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 28x36, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 94
  • ISBN ar kodas: 9786098090949

2020-10-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Animalium. Didysis gyvūnų muziejus" aprašymas
„Animalium. Didysis gyvūnų muziejus" – tai pažintinė knyga, skirta kiekvienam, kuris domisi gamta ir gyvūnų pasauliu. Vos atvertęs pirmuosius knygos puslapius skaitytojas galės pasijusti kaip muziejuje, kuriame – daugiau nei 160 eksponatų iš viso pasaulio.

Keliaudamas po 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę veikiantį muziejų kiekvienas galės tyrinėti tikslius gyvūnų piešinius, sužinoti pagrindinę informaciją ir daugybę įdomių faktų apie kiekvieną iš jų.

Knygoje „Animalium. Didysis gyvūnų muziejus" pateikta informacija supažindina skaitytojus su gyvūnijos pasaulio įvairove, leidžia atrasti priešistorinių ir šių dienų gyvūnų panašumų, skirtumų, išsiaiškinti, kaip ilgainiui skirtingos rūšys keitėsi dėl to, kad išliktų.

Visi pristatomi gyvūnai knygoje suskirstyti į 6 ekspozicijas:
- Bestuburiai
- Žuvys
- Varliagyviai
- Ropliai
- Paukščiai
- Žinduoliai

Iš anglų kalbos vertė Ieva Drazdauskaitė, Simona Žaranskytė-Henderson

Parašykite atsiliepimą apie "Animalium. Didysis gyvūnų muziejus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Animalium. Didysis gyvūnų muziejus, kurią skaitytojams dovanoja Katie Scott, Jenny Broom. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Katie Scott, Jenny Broom su knyga Animalium. Didysis gyvūnų muziejus jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Animalium. Didysis gyvūnų muziejus patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Katie Scott, Jenny Broom. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Animalium. Didysis gyvūnų muziejus palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Animalium. Didysis gyvūnų muziejus" perkama kartu