Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Animals, Inc. Verslo parabolė 21-ajam amžiui

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 24.551 SoldOut

Knygos „Animals, Inc. Verslo parabolė 21-ajam amžiui“ aprašymas

".....Trečioji taisyklė skambėjo taip: „Kompanijos stiprumas priklauso nuo silpniausio jos nario stiprumo“. O ketvirtoji tvirtino: „Patenkinkite tą asilą, kuris dyrba šalia jūsų“. Bo prisipažino nelabai suprantąs, ką reiškia ketvirtoji taisyklė. Henrietė paaiškino jam, kad ten viename žodyje įvelta rašybos klaida – jame neturėtų būti „y“ raidės. – Tą tai aš žinau, – atsakė bulius, – bet norėjau pasakyti, kad dirbu ne šalia asilo."

Autoriai panaudojo G. Orvvello „Gyvulių ūkio" idėją verslo istorijos aprašymui. Senasis šeimininkas pasitraukia į senelių namus ir gyvuliai nusprendžia patys vystyti verslą. Žinių apie verslo valdymą gyvuliai nusprendžia semtis iš ...verslo knygų! Tačiau diegiamos naujausios metodikos, kurias Jūs atpažinsite ir galbūt patys bandėte diegti, norimos sėkmės neatnešė. Kodėl? Manau, kad Jūs tai suprasite perskaitę knygą „Animals, Inc“. Gyvulių charakteriai ir jų aprašymai Jums primins kai kuriuos Jūsų esamus ar buvusius darbuotojus bei kolegas. Gero, linksmo skaitymo, malonaus pasišaipymo, bet svarbiausia - kuo didžiausios verslo sėkmės.

"....Pirmuosius savo veiklos metus AAA Industries, Inc. kompanija baigė nuostolingai. Tiesa, tie nuostoliai nebuvo tokie dideli, kad keltų grėsmę jos egzistavimui, bet pakankami, kad visus priverstų jaudintis. Nebuvo galima leisti sau ir toliau dirbti nuostolingai. Mo buvo įsitikinęs, kad pagaliau jau buvo sukurta struktūra, užtikrinanti ūkio sėkmę. Jis vadovavo ūkiui pagal knygas, pagal kuo daugiau knygų. Jis organizavo tyrimus, rinko duomenis apie kompetencijas, vykdė 360 laipsnių peržiūras, rengė mokymo kursus. Raibo akys nuo plakatų, raginančių pozityviai mąstyti, buvo stengiamasi gerinti dvasinę būklę, visi buvo kviečiami reikšti savo nuomones, jei tik turėjo ką pasakyti. Taigi, jei tikėti visomis tomis knygomis, tai neišvengiamai turėjo duoti rezultatų, o kada jie pasirodys buvo tik laiko klausimas."

Šiandien knygų lentynos užverstos įvairiausia verslo literatūra. Skaitytojai klaidžioja tarp siūlomų įvairių tiesų ir metodikų. Kai kurie autoriai linkę pateikti savo metodikas kaip panacėjas nuo visų ligų ir ypač tai susiję su darbuotojų valdymo madomis. Kuo labiau rašytojai fokusuojasi į individus, tuo labiau jie praranda sisteminį verslo matymą. Gana gerai žinoma, kad individuali psichologija netinka grupėms ar, tuo labiau, masėms. Mes, darbo saugos srities profesionalai, gerai žinome, kad bandymai paveikti kiekvieną darbuotoją atskirai baigiasi nesėkme, jeigu nesukuriama visa darbo saugos sistema.Parašykite atsiliepimą apie „Animals, Inc. Verslo parabolė 21-ajam amžiui“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos verslo knygos

Kenneth A. Tucker, Vandana Allman pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Animals, Inc. Verslo parabolė 21-ajam amžiui“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Animals, Inc. Verslo parabolė 21-ajam amžiui“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Animals, Inc. Verslo parabolė 21-ajam amžiui“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Animals, Inc. Verslo parabolė 21-ajam amžiui“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kenneth A. Tucker, Vandana Allman tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Animals, Inc. Verslo parabolė 21-ajam amžiui“ perkama kartu