-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Animuotos grafikos kūrimas programa Macromedia FLASH MX

Kaina: 4,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-07-31 4.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Animuotos grafikos kūrimas programa Macromedia FLASH MX" aprašymas

Knyga padės jums išmokti kurti žaidimus, dinamiškus žiniatinklius ar atskirus jų elementus: reklamines antraštes, interaktyvius mygtukus, pieštą animaciją, padedančią visiškai įgyvendinti kūrybines mintis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Animuotos grafikos kūrimas programa Macromedia FLASH MX"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Animuotos grafikos kūrimas programa Macromedia FLASH MX", Alina Dėmenienė, Regina Padaigienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Alina Dėmenienė, Regina Padaigienė su knyga "Animuotos grafikos kūrimas programa Macromedia FLASH MX" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Animuotos grafikos kūrimas programa Macromedia FLASH MX" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alina Dėmenienė, Regina Padaigienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Animuotos grafikos kūrimas programa Macromedia FLASH MX" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Animuotos grafikos kūrimas programa Macromedia FLASH MX" perkama kartu