0

Pirkėjų atsiliepimai

Anoniminiai alkoholikai (2-as leidimas)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 7.99 SoldOut

Knygos "Anoniminiai alkoholikai (2-as leidimas)" aprašymas

„Anoniminiai alkoholikai“ - tai pasakojimas kaip tūkstančiai vyrų ir moterų pasveiko nuo alkoholizmo.

Knyga „Anoniminiai alkoholikai“ - tai pagrindinis Anoniminių alkoholikų draugijos tekstas, pirmą kartą išleistas 1939 metais angliškai, vėliau išverstas į daugelį kalbų ir išleistas milijoniniais tiražais.
Pirmasis vertimas į lietuvių kalbą pasirodė 1991 m. Vėliau knyga buvo papildyta lietuvių AA narių istorijomis ir pakartotinai išleista.

Dabar ir plačioji visuomenė galės susipažinti su leidiniu, daugiau sužinoti apie alkoholizmo gydymą ir Anoniminių alkoholikų draugijos veiklos principus apskritai.

„Knygoje pateikiamas pagrindinis tekstas apie AA sveikimo nuo alkoholizmo programą. Jos perduodama žinia nekinta jau daugiau nei septynis dešimtmečius. Viliamės, kad vis nauji žmonės ras šioje knygoje atsakymą bei viltį.“ Leidėjai

  • Autorius:
  • Leidėjas: Anoniminių alkoholikų draugija
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 234
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955988908

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Anoniminiai alkoholikai (2-as leidimas)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie priklausomybes

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Anoniminiai alkoholikai (2-as leidimas)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Anoniminiai alkoholikai (2-as leidimas)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Anoniminiai alkoholikai (2-as leidimas)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Anoniminiai alkoholikai (2-as leidimas)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Anoniminiai alkoholikai (2-as leidimas)" perkama kartu