0

Antanas Baranauskas "Anykščių šilelis" (CD)

9,30 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Antanas Baranauskas "Anykščių šilelis" (CD)

  • Leidėjas: Zuzi records records
  • Išleidimo metai: 2015
  • ISBN ar kodas: 4779021593353

2021-01-31 9.3 InStock
Į krepšelį
Knygos "Antanas Baranauskas "Anykščių šilelis" (CD)" aprašymas

Skaito Inga Valinskienė

Parašykite atsiliepimą apie "Antanas Baranauskas "Anykščių šilelis" (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Antanas Baranauskas "Anykščių šilelis" (CD), kurią skaitytojams dovanoja Antanas Baranauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Antanas Baranauskas su knyga Antanas Baranauskas "Anykščių šilelis" (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Antanas Baranauskas "Anykščių šilelis" (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Baranauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Antanas Baranauskas "Anykščių šilelis" (CD) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Antanas Baranauskas "Anykščių šilelis" (CD)" perkama kartu