0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Antanas Gudaitis. Tekstai ir vaizdai

Kaina internetu: 32,49 €
Kaina knygyne: 34,99 €*
Sutaupote: 2.50 € (8%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 32.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Antanas Gudaitis. Tekstai ir vaizdai" aprašymas

Antanas Gudaitis – vienas iškiliausių XX amžiaus lietuvių dailininkų, tarpukaryje formavusių moderniosios nacionalinės tapybos principus ir juos plėtojusių sovietinėje Lietuvoje. Jo kūryba yra tarp ryškiausių koloristinės lietuvių tapybos apraiškų, įgijusių lyrinio ekspresionizmo pavadinimą.

Ši knyga "Antanas Gudaitis. Tekstai ir vaizdai" apie kūrėją, pedagogą, kultūros veikėją, laisvą žmogų, oriai gyvenusį jam skirtą laiką dramatiškomis aplinkybėmis, kurios nepavergė jo, nesugniuždė, kaip nebūtų pavergusios ir jokios kitos.Parašykite atsiliepimą apie "Antanas Gudaitis. Tekstai ir vaizdai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Memuarai apie muziką, meną, architektūrą

Eglė Kunčiuvienė, Ema Mikulėnaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Antanas Gudaitis. Tekstai ir vaizdai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Antanas Gudaitis. Tekstai ir vaizdai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Antanas Gudaitis. Tekstai ir vaizdai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Antanas Gudaitis. Tekstai ir vaizdai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eglė Kunčiuvienė, Ema Mikulėnaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Antanas Gudaitis. Tekstai ir vaizdai" perkama kartu