Leidyklų "Terra publica" ir "Debesų ganyklos" knygos už ypač gerą kainą! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Antidiabetinių vaistų sąveikos pagrindai

Kaina: 8,19 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-06-30 8.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Antidiabetinių vaistų sąveikos pagrindai" aprašymas

Diabetu sergančiųjų skaičius sparčiai didėja: apskaičiuota, kad 2015 m. cukralige pasaulyje sirgo 415 mln. žmonių. Dėl su diabetu susijusios patologijos (hipertenzijos, hiperlipidemijos, inkstų pažeidimo ir kt.) ligoniai vartoja, palyginti, daug vaistų: Huri ir Wee (2013) duomenimis, vidutinis diabetu sergančiojo vartojamų preparatų skaičius yra 6,9±2,8. Vartojami antidiabetiniai ir kiti vaistai gali turėti įtakos vieni kitų poveikiui – jį stiprinti arba silpninti, sukelti šalutinių ar toksinių reiškinių. Dėl sąveikos pasireiškianti, pvz., hipoglikemija gali būti pavojinga gyvybei. Todėl gydytojui svarbu žinoti tiek vaistų sąveikos principus, tiek ir dažniausiai vartojamų vaistų kliniškai reikšmingas pasekmes.

Leidinyje "Antidiabetinių vaistų sąveikos pagrindai" aptariamos LT registruotų vaistų diabetui gydyti sąveikos. Kur tik buvo įmanoma, vaistų sąveikas stengėmis apibendrinti. Medicininės literatūros lietuvių kalba apie antidiabetinių vaistų sąveiką su kitais vaistais beveik nėra.Tikimės, kad ši mokymo priemonė padės bent iš dalies užpildytišią spragą. Autoriai bus dėkingi už pastabas ir pasiūlymus.

Leidinys "Antidiabetinių vaistų sąveikos pagrindai" skirtas gydytojams endokrinologams, šeimos ir kitų specialybių gydytojams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Antidiabetinių vaistų sąveikos pagrindai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Farmacijos, farmakologijos knygos

Vincas Lapinskas, Žydrūnė Visockienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Antidiabetinių vaistų sąveikos pagrindai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Antidiabetinių vaistų sąveikos pagrindai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Antidiabetinių vaistų sąveikos pagrindai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Antidiabetinių vaistų sąveikos pagrindai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vincas Lapinskas, Žydrūnė Visockienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Antidiabetinių vaistų sąveikos pagrindai" perkama kartu