0

Antidiabetinių vaistų sąveikos pagrindai

  • Nuolaida knygai -21%
Internetu: 8,19 €
Knygyne: 10,29 €*
Sutaupote: 2.10 € (21%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Antidiabetinių vaistų sąveikos pagrindai

  • Leidėjas: Vaistų žinios
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 88
  • ISBN ar kodas: 9786099573526

2020-07-31 8.19 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Diabetu sergančiųjų skaičius sparčiai didėja: apskaičiuota, kad 2015 m. cukralige pasaulyje sirgo 415 mln. žmonių. Dėl su diabetu susijusios patologijos (hipertenzijos, hiperlipidemijos, inkstų pažeidimo ir kt.) ligoniai vartoja, palyginti, daug vaistų: Huri ir Wee (2013) duomenimis, vidutinis diabetu sergančiojo vartojamų preparatų skaičius yra 6,9±2,8. Vartojami antidiabetiniai ir kiti vaistai gali turėti įtakos vieni kitų poveikiui – jį stiprinti arba silpninti, sukelti šalutinių ar toksinių reiškinių. Dėl sąveikos pasireiškianti, pvz., hipoglikemija gali būti pavojinga gyvybei. Todėl gydytojui svarbu žinoti tiek vaistų sąveikos principus, tiek ir dažniausiai vartojamų vaistų kliniškai reikšmingas pasekmes.

Leidinyje "Antidiabetinių vaistų sąveikos pagrindai" aptariamos LT registruotų vaistų diabetui gydyti sąveikos. Kur tik buvo įmanoma, vaistų sąveikas stengėmis apibendrinti. Medicininės literatūros lietuvių kalba apie antidiabetinių vaistų sąveiką su kitais vaistais beveik nėra.Tikimės, kad ši mokymo priemonė padės bent iš dalies užpildytišią spragą. Autoriai bus dėkingi už pastabas ir pasiūlymus.

Leidinys "Antidiabetinių vaistų sąveikos pagrindai" skirtas gydytojams endokrinologams, šeimos ir kitų specialybių gydytojams.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu