0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Antidiabetinių vaistų sąveikos pagrindai

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 8,19 €
Kaina knygyne: 10,29 €*
Sutaupote: 2.10 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Antidiabetinių vaistų sąveikos pagrindai


2021-06-30 8.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Antidiabetinių vaistų sąveikos pagrindai" aprašymas

Diabetu sergančiųjų skaičius sparčiai didėja: apskaičiuota, kad 2015 m. cukralige pasaulyje sirgo 415 mln. žmonių. Dėl su diabetu susijusios patologijos (hipertenzijos, hiperlipidemijos, inkstų pažeidimo ir kt.) ligoniai vartoja, palyginti, daug vaistų: Huri ir Wee (2013) duomenimis, vidutinis diabetu sergančiojo vartojamų preparatų skaičius yra 6,9±2,8. Vartojami antidiabetiniai ir kiti vaistai gali turėti įtakos vieni kitų poveikiui – jį stiprinti arba silpninti, sukelti šalutinių ar toksinių reiškinių. Dėl sąveikos pasireiškianti, pvz., hipoglikemija gali būti pavojinga gyvybei. Todėl gydytojui svarbu žinoti tiek vaistų sąveikos principus, tiek ir dažniausiai vartojamų vaistų kliniškai reikšmingas pasekmes.

Leidinyje "Antidiabetinių vaistų sąveikos pagrindai" aptariamos LT registruotų vaistų diabetui gydyti sąveikos. Kur tik buvo įmanoma, vaistų sąveikas stengėmis apibendrinti. Medicininės literatūros lietuvių kalba apie antidiabetinių vaistų sąveiką su kitais vaistais beveik nėra.Tikimės, kad ši mokymo priemonė padės bent iš dalies užpildytišią spragą. Autoriai bus dėkingi už pastabas ir pasiūlymus.

Leidinys "Antidiabetinių vaistų sąveikos pagrindai" skirtas gydytojams endokrinologams, šeimos ir kitų specialybių gydytojams.Parašykite atsiliepimą apie "Antidiabetinių vaistų sąveikos pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Antidiabetinių vaistų sąveikos pagrindai, kurią skaitytojams dovanoja Vincas Lapinskas, Žydrūnė Visockienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vincas Lapinskas, Žydrūnė Visockienė su knyga Antidiabetinių vaistų sąveikos pagrindai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Antidiabetinių vaistų sąveikos pagrindai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vincas Lapinskas, Žydrūnė Visockienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Antidiabetinių vaistų sąveikos pagrindai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Antidiabetinių vaistų sąveikos pagrindai" perkama kartu