Papildoma -10% NUOLAIDA su kodu: BLACK ⭐⭐⭐⭐⭐ MASINIAI BLACK FRIDAY išpardavimai startavo! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Antikristas

4.0
(9 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-03-26 Tomas

Pirmoji geniali knyga apsprendžianti Krikščionybės absurdumą ir jos hipokritiškumą. Labai gerą knyga suprasti religingų žmonių iliuzinio pasaulio ištakas ir mąstymą.


Šiuo metu neparduodama

2022-11-30 4.99 SoldOut

Knygos "Antikristas" aprašymas

Vieno žymiausių Vakarų mąstytojų Friedricho Nietzsche's (1844-1900) paskutinis veikalas "Antikristas: prakeiksmas krikščionybei" (Der Antichrist), parašytas 1888 metais ir susilaukęs bene daugiausia kontroversiškų vertinimų."Antikriste" Nietzsche plėtoja knygose "Apie moralės genealogiją" ir "Anapus gėrio ir blogio" iškeltas idėjas. Tai knyga apie tikėjimą plačiąja prasme ir konkrečiai apie krikščionybę, apie Vakarų civilizacijos moralinių vertybių sistemą: šiandieninė moralė esanti tikrosios, kilniosios moralės inversija. Bene svarbiausia mintis, kad būtent iš krikščionybės reikėtų kildinti šiuolaikiniame pasaulyje išsikerojusį nihilizmą.


"Friedricho  Nietzsche's (1844-1900) paskutinis veikalas "Antikristas", susilaukęs bene daugiausia kontroversiškų vertinimų. Tai knyga apie tikėjimą plačiąja prasme ir konkrečiai apie krikščionybę, apie Vakarų civilizacijos moralinių vertybių sistemą.

Nietzscbe's „kova" su Kristumi vyksta simbolinėje erdvėje, nes jam Kristaus buvimas yra ne faktas, o pasaka, pagal kurią gyvena daugybė žmonių. Simboliai neatstovauja jokiai tikrovei, bet yra tinklas reikšmių, pagal kurias žmogus orientuojasi pasaulyje. Taigi simbolių "tikrovė" yra tol, kol žmonės joje gyvena. Jei niekas pagal tuos simbolius nebegyvena, jie tampa tuščiomis abstrakcijomis ir, anot Nietzscbe's, juos reikia pakeisti naujais - tokiais, kurie pajėgių atkurti gyvenimo aistras. Kristus kaip simbolis tebegyvas sekmadieniais, kai visos "nuodėmės" atleidžiamos, - atėjus pirmadieniui, jis tampa bereikšmis, nes likusią savaite Dekalogo nepaisoma, gyvenama pagal visai kitokią simbolinę tvarką. Nietzscbe's "Antikristas" - tai naujų, gyvybingų simbolių paieška."


Prof. Algis Mickūnas

Pirmasis šio veikalo vertimas į lietuvių kalbą.


Iš vokiečių kalbos vertė Linas Rybelis

  • Autorius: Friedrich Nietzsche
  • Serija: academia
  • Leidėjas: Apostrofa
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 145
  • Formatas: 12x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955605553

Kiti taip pat domėjosi


2020-03-26

Pirmoji geniali knyga apsprendžianti Krikščionybės absurdumą ir jos hipokritiškumą. Labai gerą knyga suprasti religingų žmonių iliuzinio pasaulio ištakas ir mąstymą.

2018-08-24

Sakyčiau, "Antikristo" paslaptį tikrai atskleidžia knyga "Krikščionybės kilmės paslaptys" (Perskaičiau lietuviškai). O Nietzsche nekonkretizuoja problemos. Jam tiesiog trūksta žinių, kas yra krikščionybė!

Visgi nenuilstama Nietzsche's krikščionybės kritika rodo vien tai, kad jis yra tiesiog prieštarautojas gal net manantis pats esąs Antikristas. Savotiška, bet įdomu...

2013-08-14

Jeigu tauta degraduoja, dar nereiskia kad kalta tik valdzia. Ypac jeigu teigiama, kad didesne itaka daro ne valdzia, o religija...

2011-12-07

tai tas pats,kas aklam aiskinti kas yra sviesa,jos nemacius

2011-10-26

imkit ir skaitykit

2011-08-24

Dėmesio verta knyga.

2010-12-03

bedievio knyga, apie bedievyste.

2010-07-26

Tik kazkodel nuo to absordiskumo pats ir isdurnejo

2010-04-21

Puiki knyga, atskleidžianti krikščionybės absurdiškumą..

Parašykite atsiliepimą apie "Antikristas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Antikristas", Friedrich Nietzsche. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Friedrich Nietzsche su knyga "Antikristas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Antikristas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Friedrich Nietzsche. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Antikristas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Antikristas" perkama kartu