0

Antis, Mirtis ir tulpė

  • Nuolaida knygai -34%
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (34%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Antis, Mirtis ir tulpė

  • Leidėjas: Odilė
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 24x30, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9786098222012

2020-10-31 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Antis, Mirtis ir tulpė" aprašymas

Garsaus vokiečių rašytojo ir dailininko Wolfo Erlbrucho sukurta paveikslėlių knyga „Antis, Mirtis ir tulpė“ šiuo metu yra viena žinomiausių šio žanro knygų. 2006 m. apdovanotas Hanso Christiano Anderseno medaliu, 2016 m. Wolfas Erlbruchas pelnė svarbiausią tarptautinį vaikų literatūros apdovanojimą – Astridos Lindgren premiją.


Knygoje „Antis, Mirtis ir tulpė“ paliečiama vaikų literatūroje neįprasta, bet labai svarbi – gyvenimo pabaigos – tema. Vaikai anksčiau ar vėliau paklausia tėvų, senelių, auklėtojų apie mirtį. Atsakymo jie laukia kuo aiškesnio, be užuolankų.


Wolfas Erlbruchas meniškais piešiniais, taupiais sakiniais, šiltai ir su humoru atskleidžia mirties kaip neatsiejamos gyvenimo dalies vaizdinį ir kartu galimybę su ja susidraugauti. Knyga praturtina, praplečia vaikams skirtų knygų temų ratą, taip pat gali padėti sustiprinti vaikų ir suaugusiųjų ryšį, per kartu skaitomą knygą aptariant svarbius gyvenimo klausimus.


Knyga „Antis, Mirtis ir tulpė“ jau yra išversta į daugiau nei 20 kalbų. Pagal ją sukurtas animacinis filmas, taip pat spektakliai vaikams bei suaugusiesiems.


Iš vokiečių kalbos vertė Rūta Jonynaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Antis, Mirtis ir tulpė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Antis, Mirtis ir tulpė, kurį parašė Wolf Erlbruch. Siūlome ne tik išsamų Antis, Mirtis ir tulpė aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Wolf Erlbruch. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Antis, Mirtis ir tulpė. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Antis, Mirtis ir tulpė dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Antis, Mirtis ir tulpė" perkama kartu