0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Antis patrankoje

Kaina: 7,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-02-28 7.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Antis patrankoje" aprašymas

Generolas ir jo vyrai rengiasi apšaudyti miestą, su kuriuo kariauja. Bet Karys praneša Generolui blogą naujieną – negalima užtaisyti patrankos, nes jos vamzdyje lizdą susisukusi antis! Pasiryžęs neleisti, kad kažkokia antis sukliudytų armijai, Generolas eina pas priešininkų miesto Ministrą Pirmininką, nusiteikęs rasti išeitį iš padėties. Juk viena antis negali sustabdyti ištisos armijos... Ar ne?

Joy Cowley (Džoja Kauli) – viena mėgstamiausių Naujosios Zelandijos rašytojų. Ji sukūrė daugiau kaip 500 knygų pradedantiesiems skaitytojams, daugelis jų pripažintos ir kitose šalyse. 2016 m. rašytoja buvo pristatyta Astridos Lindgren atminimo premijai, o 2018 m. pateko į Hanso Christiano Anderseno premijos baigiamąjį etapą.

Iš anglų kalbos vertė Viltaras Alksnėnas


  • Autorius: Joy Cowley
  • Leidėjas: 700 eilučių
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 22x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099577074

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Antis patrankoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Antis patrankoje", kurį pristato Joy Cowley. Siūlome ne tik išsamų "Antis patrankoje" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Joy Cowley. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Antis patrankoje". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Antis patrankoje" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Antis patrankoje" perkama kartu