0

Antistresinės MANDALOS vaikams. Delfinas

Kaina internetu: 5,29 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 0.70 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Antistresinės MANDALOS vaikams. Delfinas

  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 30x30, puskiečiai viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • ISBN ar kodas: 4779050140115

2020-11-30 5.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Antistresinės MANDALOS vaikams. Delfinas" aprašymas

Kaip dėmesingumas susijęs su dvasios ramybe?

Labai paprastai: kai susikaupi ir galvoji tik apie darbą, kurį darai čia ir dabar, gaiva ilsisi, o jausmai nurimsta.

Mandalos moko vaikus ir suaugusiuosius sutelkti dėmesį į šią akimirką, nes šios sudėtingos geometrinės struktūros yra ir simbolis (darnos ir Visatos pilnatvės), ir ritualas (jų kūrimas padeda nuraminti sąmonę). Mandatų spalvinimas labai naudingas sveikatai. Tai meditacinė užduotis, kurią gerai atlikti galima tik susikaupus: mąstymas sulėtėja, smegenys ilsisi, įtampa mažėja.

Šiandien daugelyje mokyklų ir švietimo centrų skiriamas didelis dėmesys dvasinio susikaupimo pratyboms ir įkurtos ramybės oazės, kad susijaudinęs ar sukrėstas vaikas turėtų kur dėtis, kol atgaus dvasinę pusiausvyrą. Tokioje oazėje jis gali daryti kvėpavimo pratimus, spalvinti mandatas, atsiriboti nuo aplinkos, fiziškai atsipalaiduoti ir pasinerti į savo mintis.

Parašykite atsiliepimą apie "Antistresinės MANDALOS vaikams. Delfinas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Antistresinės MANDALOS vaikams. Delfinas, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Antistresinės MANDALOS vaikams. Delfinas aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Antistresinės MANDALOS vaikams. Delfinas. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Antistresinės MANDALOS vaikams. Delfinas dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Antistresinės MANDALOS vaikams. Delfinas" perkama kartu