0

Antrasis ir septintasis laiškai

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 8,59 €*
Sutaupote: 2.60 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Antrasis ir septintasis laiškai

  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 195
  • ISBN ar kodas: 9955-656-14-X

2020-11-30 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Antrasis ir septintasis laiškai" aprašymas

Platono laiškai - vieni mįslingiausių filosofijos istorijos tekstų. Juose sausti asmeniniai patyrimai ir teoriniai apmąstymai, atsakas į politinius iššūkius siejasi su filosofinėmis įžvalgomis. Antrasis laiškas, Platono vardu sukurtas jo sekėjų, atspindi antikinę Platono asmens, jo santykių su Sokratu, jo kūrybos sampratą. Septintasis laiškas - svarus filosofinis tekstas, vertas geriausių Platono dialogų draugės.


"Štai ką turiu pasakyti apie visus, kurie jau parašė ar dar parašys, ir kurie teigia, jog žino apie tuos dalykus, kurių aš mokau, kadangi pasiklasusė manęs, ar kitų, ar tuos dalykus patys atrado: mano nuomone, jie apie šį reikalą nieko nesupranta. Apie šiuos dalykus nėra ir niekada nebus jokio mano rašto: tai niekaip negali būti išsakyta kaip kiti mokslai, bet nuolat ilgai būnant kartu ir kartu gyvenant vardan paties dalyko, staiga kaip šviesa, suspindusi nuo įsižiebusios liepsnos, atsiranda sieloje ir maitinasi pačiu savimi."

Platonas


Vertimas, komentaras ir įvadas Kristupo Saboliaus


TURINYS

TURINYS


Pratarmė / 6

Įvadas / 7


PLATONAS. LAIŠKAI

Antrasis laiškas / 63

Septintasis laiškas / 69


KOMENTARAS

Komentaras antrajam laiškui / 103

Komentaras septintajam laiškui / 111


Biografija / 184

Graikiškų sąvokų rodyklė / 194

Parašykite atsiliepimą apie "Antrasis ir septintasis laiškai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Antrasis ir septintasis laiškai, kurią skaitytojams dovanoja Platonas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Platonas su knyga Antrasis ir septintasis laiškai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Antrasis ir septintasis laiškai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Platonas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Antrasis ir septintasis laiškai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Antrasis ir septintasis laiškai" perkama kartu