⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Antrasis ir septintasis laiškai

Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-11-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Antrasis ir septintasis laiškai" aprašymas

Platono laiškai - vieni mįslingiausių filosofijos istorijos tekstų. Juose sausti asmeniniai patyrimai ir teoriniai apmąstymai, atsakas į politinius iššūkius siejasi su filosofinėmis įžvalgomis. Antrasis laiškas, Platono vardu sukurtas jo sekėjų, atspindi antikinę Platono asmens, jo santykių su Sokratu, jo kūrybos sampratą. Septintasis laiškas - svarus filosofinis tekstas, vertas geriausių Platono dialogų draugės.

"Štai ką turiu pasakyti apie visus, kurie jau parašė ar dar parašys, ir kurie teigia, jog žino apie tuos dalykus, kurių aš mokau, kadangi pasiklasusė manęs, ar kitų, ar tuos dalykus patys atrado: mano nuomone, jie apie šį reikalą nieko nesupranta. Apie šiuos dalykus nėra ir niekada nebus jokio mano rašto: tai niekaip negali būti išsakyta kaip kiti mokslai, bet nuolat ilgai būnant kartu ir kartu gyvenant vardan paties dalyko, staiga kaip šviesa, suspindusi nuo įsižiebusios liepsnos, atsiranda sieloje ir maitinasi pačiu savimi."
Platonas

Vertimas, komentaras ir įvadas Kristupo Saboliaus

TURINYS

Pratarmė / 6

Įvadas / 7

PLATONAS. LAIŠKAI

Antrasis laiškas / 63

Septintasis laiškas / 69

KOMENTARAS

Komentaras antrajam laiškui / 103

Komentaras septintajam laiškui / 111

Biografija / 184

Graikiškų sąvokų rodyklė / 194


  • Autorius: Platonas
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 195
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-656-14-X

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Antrasis ir septintasis laiškai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

Platonas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Antrasis ir septintasis laiškai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Antrasis ir septintasis laiškai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Antrasis ir septintasis laiškai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Antrasis ir septintasis laiškai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Platonas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Antrasis ir septintasis laiškai" perkama kartu