⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Antrasis pasaulinis karas. Neįtikėtini faktai, likę istorijos vadovėlių paraštėse

Kaina: 19,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 19.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Antrasis pasaulinis karas. Neįtikėtini faktai, likę istorijos vadovėlių paraštėse" aprašymas

Susipažinkite su Antrojo pasaulinio karo istorija taip, kaip niekada nepavyko anksčiau, skaitydami knygą "Antrasis pasaulinis karas" su šimtais iliustracijų!

1939–1945 metų karinis konfliktas yra labiausiai jaudinanti ir narstoma XX a. tema. Skirtingų kariavusių pusių istorikai prieštaringai pateikia ir vertina tuos pačius faktus, liudininkai pasakoja kitokias įvykių versijas…

Metams bėgant jos vis labiau tolsta nuo tiesos. Ispanų istorikas Jesus Hernandezas, savo gyvenimą paskyręs šios beprecedentės tragedijos tyrimui, kaupia ir sistemina visus duomenis, siekdamas atkurti ir užfiksuoti tikrąjį vaizdą.

Daugybė šaltinių ir liudininkų iš įvairių pasaulio šalių leido jam sukaupti medžiagą, kuri nepateko į oficialias karo kronikas ir vadovėlius. Šimtai neįtikimų faktų, mįslių, pasakojimų atskleidžia kitokį karo paveikslą, aprašo stulbinamas istorijas ir slaptas operacijas, įskaitant Valkiriją, pasikėsinimą į Hitlerį, kurios pakeitė praėjusio amžiaus istoriją.

Antrasis pasaulinis karas. Neįtikėtini faktai, likę istorijos vadovėlių paraštėse – išsamiai atskleistas vienas skausmingiausių XX a. karinių konfliktų, itin kontraversiškai vertinamas ir apipintas kardinaliai skirtingų versijų. Šioje knygoje pateiktas kitoks karo paveikslas ir praėjusio amžiaus atspindys.

Čia sužinosite negirdėtų faktų apie:

1. Neįtikėtinas Antrojo pasaulinio karo istorijas. Tai pribloškiantys pasakojimai apie kruvinąjį konfliktą, niekur iki šiol neaprašyti ir nepelnytai likę istorijos užribyje. Kodėl kareiviai gėrė sparnuotųjų raketų ir torpedų kurą? Kokia tikroji „spaguetti a la carbonara“ kilmė? Kokį įspūdį Hitleriui paliko Čaplino filmas „Didysis diktatorius“?
2. Antrojo pasaulinio karo mįsles ir paslaptis. Knygoje atskleisti didžiausio istorijoje karinio konflikto įvykiai, paslaptingi dingimai ir mirtys, išgalvoti kruvini mūšiai, iki šiol audrinantys istorikų vaizduotę. Mįslės, prilygintos valstybinėms paslaptims, čia narpliojamos ir virsta unikalia intriguojančia istorine medžiaga.
3. Operaciją „Valkirija“ – labiausiai įslaptintą užduotį Vokietijoje, kurios misija buvo pašalinti Hitlerį. Šis sąmokslas, kai pulkininkas pakišo bombą „Vilko irštvoje“ kėsindamasis į diktatorių, galėjo pakeisti visą XX a. istoriją. Kaip klostėsi šie įvykiai?

Knygos "Antrasis pasaulinis karas" autorius Jesus Hernandezas – ispanų istorikas ir žurnalistas, vienas didžiausių Antrojo pasaulinio karo žinovų, per trumpą laiko tarpą pardavęs daugiau knygų apie šį istorijos laikotarpį nei kuris kitas rašytojas. Savo knygose jis atskleidžia įdomiąją, negirdėtąją, intriguojančią istorijos pusę.

Iš ispanų kalbos vertė Karolina Karpavičiūtė, Ieva Baranauskaitė, Lina Lelytė, Akvilė Šimenienė


  • Autorius: Jesus Hernandez
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 736
  • Formatas: 17x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094841231

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Antrasis pasaulinis karas. Neįtikėtini faktai, likę istorijos vadovėlių paraštėse"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Antrasis pasaulinis karas

Jesus Hernandez pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Antrasis pasaulinis karas. Neįtikėtini faktai, likę istorijos vadovėlių paraštėse", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Antrasis pasaulinis karas. Neįtikėtini faktai, likę istorijos vadovėlių paraštėse" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Antrasis pasaulinis karas. Neįtikėtini faktai, likę istorijos vadovėlių paraštėse" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Antrasis pasaulinis karas. Neįtikėtini faktai, likę istorijos vadovėlių paraštėse"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jesus Hernandez tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Antrasis pasaulinis karas. Neįtikėtini faktai, likę istorijos vadovėlių paraštėse" perkama kartu