AKTYVUOKITE! -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: TAUPYKLE 

0

Pirkėjų atsiliepimai

Antrasis pasaulinis karas. Pakeliui į katastrofą, I tomas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-03-29


2022-06-30 13.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Antrasis pasaulinis karas. Pakeliui į katastrofą, I tomas" aprašymas

Seras Winstonas S. Churchillis buvo vienas svarbiausių XX a. politinių lyderių, Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas (1940–1945), iškalbingas laisvojo pasaulio balsas prieš nacių tironiją bei talentingas rašytojas.

1953 m. jam buvo ypatingi. Už aktyvią politinę veiklą W. Churchilliui suteiktas sero titulas, o už memuarus „Antrasis pasaulinis karas“ – Nobelio literatūros premija.

Pirmajame atsiminimų tome W. Churchillis rašo apie tarptautinę padėtį po 1919 m. Versalio taikos, A. Hitlerio kelią į valdžią, Londono bei Paryžiaus vyriausybių nuolaidžiavimą naciams.

1939 m. rugsėjį vokiečiams užpuolus Lenkiją, britai paskelbė A. Hitleriui karą. 1940 m. gegužę nenuilstantis W. Churchillis tapo Jungtinės Karalystės premjeru. Būtent jam buvo lemta „per kraują, sunkų triūsą ir ašaras“ vesti šalį į pergalę.

Lietuviškai bus išleisti keturi W. Churchillio „Antrojo pasaulinio karo“ tomai.
I tomas – „Pakeliui į katastrofą“
II tomas – „Vieni“
III tomas – „Didžioji sąjunga“
IV tomas – „Triumfas ir tragedija“

Iš anglų kalbos vertė Vitalijus Šarkovas


  • Nobelio literatūros premijos laureato knyga

  • Autorius: Winston S. Churchill
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 17x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955265870

Kiti taip pat domėjosi


2019-03-29

Parašykite atsiliepimą apie "Antrasis pasaulinis karas. Pakeliui į katastrofą, I tomas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Antrasis pasaulinis karas

Winston S. Churchill pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Antrasis pasaulinis karas. Pakeliui į katastrofą, I tomas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Antrasis pasaulinis karas. Pakeliui į katastrofą, I tomas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Antrasis pasaulinis karas. Pakeliui į katastrofą, I tomas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Antrasis pasaulinis karas. Pakeliui į katastrofą, I tomas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Winston S. Churchill tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Antrasis pasaulinis karas. Pakeliui į katastrofą, I tomas" perkama kartu