⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Antroji aš

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-28 Gustė P.

Tai yra unikali, sudėtinga, puikiai parašyta istorija, ir kartu viena keisčiausių mano skaitytų knygų. Pasakojimas sudėtinga ir greitas, bet kokią detalę atskleidus, sugadinčiau skaitymo malonumą jums. Tačiau tikrai galiu pasakyti - verta verta verta.


2022-08-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Antroji aš" aprašymas

2019 m. National Book Award knyga finalininkė.

Ji atsitūpė prie veidrodžio tamsoje ir apkabino vaikus. Kūdikį dešine ranka, didesnįjį – kaire. Kitame kambaryje buvo girdėti žingsniai...

Molė yra paleobotanikė, ištisas dienas praleidžia archeologinių kasinėjimų duobėje ir kartais aptinka keistų artefaktų. Kai muzikantas vyras būna išvykęs koncertuoti, viena rūpinasi savo mažyliais – ketverių Vivjena ir metų Benu. Ji pervargusi, neišsimiegojusi ir, regis, jos tikrovės ribos kasdien vis labiau miglotos.

Vieną vakarą namuose išgirdusi kažką vaikštant Molė desperatiškai bando sugalvoti, kaip apsaugoti vaikus. Tačiau elnio kauke prisidengęs įsibrovėlis neketina jų skriausti, tik palieka Molei nurodymų. Akivaizdu – apie ją ir jos šeimą jis žino viską, tad belieka paklusti. Tai, kas nutinka paaiškėjus įsibrovėlio tapatybei, visiškai sujaukia Molės pasaulį.

Helen Phillips yra parašiusi keturias knygas. 2017 m. „Some Possible Solutions“ pelnė Johno Gardnerio grožinės literatūros apdovanojimą, romanas „The Beautiful Bureaucrat“ 2015 m. New York Times pripažinta geriausia metų knyga bei pateko į finalininkių sąrašą Los Angeles Times geriausios knygos prizui ir Niujorko Viešosios bibliotekos Jaunųjų liūtų apdovanojimui gauti. Prozos rinkinys „And Yet They Were Happy“ buvo pripažintas geriausiu smulkiosios literatūros rinkiniu ir apdovanotas Istorijos prizu.

Helen Phillips yra pelniusi Ronos Jaffe rašytojų fondo apdovanojimą ir Italo Calvino prizą už pasakėčios žanrą, jos kūrinius spausdina The Atlantic, New York Times ir Tin House, o taip pat jie skamba savaitinėje radijo laidoje Selected Shorts. Phillips dirba docente Bruklino koledže ir gyvena Brukline su savo vyru menininku Adamu Douglasu Thompsonu bei vaikais.

„Skaitytoją pavergianti knyga. Trumpi skyriai, nerimą keliantis pasakojimas ir kraują stingdanti įtampa – skaitysite ir nepaleisite jos iš rankų.“
The Economist

„Jei Phillips romane būtų daugiau aprašymo, dingtų beprotiškai stipri šio kūrinio įtampa. Skaitykite kaip mokslinės fantastikos trilerį ir stenkitės suprasti jį metaforiškai. Išmintinga, įžvalgi knyga, atskleidžianti motinystės esmę.“
Financial Times

„Šiame naujame romane daugelis motinų pažins save. Bet knyga skirta ne tik joms. Phillips sugebėjo šias patirtis pateikti universaliai, versdama mus pripažinti ir kitą svarbų dalyką – tą padarą, be kurio nė vienas iš mūsų negalėtų gyventi.“
The Washington Post

„Kaip ir tėvystė, romanas „Antroji AŠ“ – gąsdinančiai beprotiškas ir kupinas juodojo humoro... Apdairiai rinkdama žodžius ir drąsiai konstruodama sakinius Phillips atskleidžia daug aštriai aktualių tiesių. Jai puikiai sekasi pavaizduoti sunkų, alinantį darbą ir nuovargį bei santuokinio gyvenimo nesklandumus... Su teismo medicinos ekspertės tikslumu Phillips aprašo kainą, kurią tėvams tenka mokėti tik akimirkai nusisukus nuo vaiko, nes kaip tik tą akimirką jis būtinai nusiridens nuo lovos arba įkiš pirštą tarp durų... Čia kasdienis gyvenimas ir nuobodus, ir žavus, juokingas ir mielas, gerai pažįstamas ir sunkiai suvokiamas.“
New York Times Book Review


  • Pavadinimas originalo kalba: The Need
  • Autorius: Helen Phillips
  • Leidėjas: BALTO leidybos namai
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094871689
  • Vertėjas: Regina Šeškuvienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-06-28

Tai yra unikali, sudėtinga, puikiai parašyta istorija, ir kartu viena keisčiausių mano skaitytų knygų. Pasakojimas sudėtinga ir greitas, bet kokią detalę atskleidus, sugadinčiau skaitymo malonumą jums. Tačiau tikrai galiu pasakyti - verta verta verta.

Parašykite atsiliepimą apie "Antroji aš"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Antroji aš", Helen Phillips. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Helen Phillips su knyga "Antroji aš" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Antroji aš" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Helen Phillips. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Antroji aš" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Antroji aš" perkama kartu