⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Antrojo pasaulinio karo mitai ir tiesa

3.7
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-15 Skaitytojas Mindaugui

Kam rusų, jeigu yra lietuvių??? :D


2022-08-31 13.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Antrojo pasaulinio karo mitai ir tiesa" aprašymas

Boriso Sokolovo knyga „Antrojo pasaulinio karo mitai ir tiesa“ – tai ilgus dešimtmečius Sovietų Sąjungoje ir dabartinėje Rusijoje puoselėto Didžiojo Tėvynės karo mito nuvainikavimas.

Remdamasis istoriniais faktais, prisiminimais ir sausa statistika autorius parodo, kad Stalino valdoma Sovietų Sąjunga planavo didelį karą Europoje, nors moderniai kariauti nebuvo tinkamai pasirengusi. Įsiveržus vokiečiams, netikėtai paaiškėjo, kad eilinis raudonarmietis parengtas kur kas prasčiau už Vermachto karį, o sovietų karininkas – už vokiečių karininką. Nemokėjimas, nesugebėjimas, profesionalumo stoka Raudonajai armijai atsirūgo didžiulėmis gyvosios jėgos ir technikos netektimis. Kai kuriuose fronto ruožuose kur kas mažesnės Vermachto pajėgos nesunkiai triuškino „raudonuosius“ korpusus ir divizijas, kai kur vienam žuvusiam vokiečiui tekdavo dvidešimt – ir daugiau – žuvusių raudonarmiečių.

Tai kodėl Stalinas atsidūrė nugalėtojų gretose, o Vokietija buvo pasmerkta pralaimėti? Visus atsakymus rasite šioje knygoje. Čia nemažai dėmesio skiriama ir didvyriškiems sovietų mitams, tokiems kaip 28 panfiloviečių žygdarbis ar Aleksandro Matrosovo žūtis, parodant, kad daugelis iš jų – gryniausias propagandinis pramanas, neturintis nieko bendra su tikrove.

Iš rusų kalbos vertė Norbertas Venckevičius


  • Autorius: Boris Sokolov
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955267942

Kiti taip pat domėjosi


2021-04-20

kad blogas vertimas. Kaip sugebėti taip "bedieviškai" iškraipyti vokiečių 3 TA vado H. GOTO pavardę paverčiant kažkokiu HOTHU, protu nesuvokiama. Dar "perlas" - "kompromisinė taika", kai visuotinai taikomas terminas "separatinė taika". Ir dar vertėjo "perlų" ne vienas. Vėl autorius mini mistinį Vermahto techninį "pranašumą" prieš RA. Bendrai -BUHALTERINĖ KNYGA, kur skaičiai besaikiai dominuoja. KNYGA NEPATIKO, IŠMESTI PINIGAI. Besidomintiems tema REKOMENDUOJU V. Suvorovo, o ypač Marko Solonino (turėjo priėjimą prie archyvų) knygas, kurios ženkliai pigesnės ir DAUG įdomesnės.

2021-02-15

Kam rusų, jeigu yra lietuvių??? :D

2021-01-29

Kur nusipirkti knygą rusų kalba

Parašykite atsiliepimą apie "Antrojo pasaulinio karo mitai ir tiesa"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Antrasis pasaulinis karas

Boris Sokolov pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Antrojo pasaulinio karo mitai ir tiesa", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Antrojo pasaulinio karo mitai ir tiesa" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Antrojo pasaulinio karo mitai ir tiesa" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Antrojo pasaulinio karo mitai ir tiesa"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Boris Sokolov tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Antrojo pasaulinio karo mitai ir tiesa" perkama kartu