0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Antropologija modernaus pasaulio problemų akistatoje

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 6,49 €*
Sutaupote: 2.00 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Antropologija modernaus pasaulio problemų akistatoje


2021-04-30 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Antropologija modernaus pasaulio problemų akistatoje" aprašymas

Klodas Levi-Strosas (Claude Levi-Strauss, 1908-2009), prancūzų filosofas, antropologas ir etnologas, vienas iš struktūrinės antropologijos kūrėjų, laikomas vienu žymiausių XX amžiaus antrosios pusės prancūzų intelektualų. Savo darbuose jis tyrė pirmines visuomenes, jų mitologiją, folklorą, totemizmą, pirminių tautų mąstymo struktūrą ir buitį.

Šioje knygoje "Antropologija modernaus pasaulio problemų akistatoje" Klodas Levi-Strosas iš naujo pažvelgia į vieną ar kitą jį išgarsinusį tekstą, vėl sugrįždamas prie jam ramybės neduodančių temų, ypač - prie ryšio tarp „rasės", istorijos ir kultūros. Be to, jis apmąsto naujų humanizmo formų galimybes besikeičiančiame pasaulyje.
K. Levi-Strosas užduoda sau klausimą apie „Vakarų kultūrinio viešpatavimo pabaigą", apie ryši tarp kultūrinio reliatyvizmo ir moralinio vertinimo. Kai jis tiria pasauline tapusios kurios nors visuomenės problemą, taip pat paliečia ir ekonominius veiksnius, dirbtinio apvaisinimo klausimą, ryšius tarp mokslinio ir mitologinio mąstymo.
Knygoje atskleidžiamas Klodo Levi-Stroso susirūpinimas dėl pagrindinių į XXI amžių žengiančio pasaulio problemų, kurios liečia įvairių „ideologinių sprogimų" formų sąsajas bei integrizmų ateitį.

Sulaukę pasaulinio pripažinimo, Klodo Levi-Stroso darbai šiandien yra ateičiai atverta minties laboratorija.

Iš prancūzų kalbos vertė Eduardas Klimenka


  • Autorius: Claude Levi-Strauss
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986343097

Parašykite atsiliepimą apie "Antropologija modernaus pasaulio problemų akistatoje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Antropologija modernaus pasaulio problemų akistatoje, kurią skaitytojams dovanoja Claude Levi-Strauss. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Claude Levi-Strauss su knyga Antropologija modernaus pasaulio problemų akistatoje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Antropologija modernaus pasaulio problemų akistatoje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Claude Levi-Strauss. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Antropologija modernaus pasaulio problemų akistatoje palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Antropologija modernaus pasaulio problemų akistatoje" perkama kartu