0

Antropologija pragmatiniu požiūriu

Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 13,69 €*
Sutaupote: 1.70 € (13%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Antropologija pragmatiniu požiūriu


2021-01-31 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Antropologija pragmatiniu požiūriu" aprašymas

Šiame veikale "Antropologija pragmatiniu požiūriu" Kantas, vadindamas savo antropologiją pragmatine, skiria ją nuo „fiziologinės antropologijos“, tiriančios tai, kuo „žmogų padaro gamta“.

Pragmatinės antropologijos objektas – tai, kuo žmogus, kaip laisvai veikianti būtybė, „pats save padaro“, ji sutelkia dėmesį į tas žmogaus savybes, kurios daugiau ar mažiau priklauso nuo jo valios.

Kantas analizuoja žmogaus gebėjimą pažinti pasaulį ir patį save, aptaria žmonių charakterių ypatybes, jų polinkius, juos valdančias aistras ir afektus, gvildena, kas žmogui kliudo arba padeda realizuoti jo, kaip protingos būtybės, esmę. Teorinius samprotavimus jis papildo daugybe pavyzdžių ir praktinių patarimų.

Iš vokiečių kalbos vertė Romanas Plečkaitis, Ramutė Rybelienė

Parašykite atsiliepimą apie "Antropologija pragmatiniu požiūriu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofija

Immanuel Kant parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Antropologija pragmatiniu požiūriu, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Antropologija pragmatiniu požiūriu aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Antropologija pragmatiniu požiūriu už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Antropologija pragmatiniu požiūriu? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Immanuel Kant tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Antropologija pragmatiniu požiūriu" perkama kartu