Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Anykščių apylinkių tekstai

Kaina: 13,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 13.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Anykščių apylinkių tekstai" aprašymas

Knygą „Anykščių apylinkių tekstai“ sudaro įvadas ir transkribuoti šnektos tekstai su komentarais. Įvade minimi Anykščių miesto ir jo artimiausių apylinkių istorijos faktai, pateikiama ankstesnių tyrimų apžvalga, išsamiau aptariamos tradicinės šnektos fonetinės, morfologinės, sintaksės ir leksikos ypatybės. Transkribuotuose tekstuose nežymima intonacija, nes prie knygos dedama elektroninė laikmena su autentiškais garso įrašais.

Leidinys skiriamas visiems Anykščių krašto žmonėms, taip pat visiems, kas domisi lietuvių kalbos tarmėmis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Anykščių apylinkių tekstai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie lietuvių kalbos tarmes ir šnektas

Regina Rinkauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Anykščių apylinkių tekstai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Anykščių apylinkių tekstai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Anykščių apylinkių tekstai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Anykščių apylinkių tekstai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Regina Rinkauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Anykščių apylinkių tekstai" perkama kartu