0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Anykščių fenomenas

Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 0.80 € (8%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Anykščių fenomenas


2021-07-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Anykščių fenomenas" aprašymas

Netradiciniai Anykščiai - dar vienas intriguojantis, gausios informacijos prisodrintas liudijimas, kokia neišsemiama šio Rytų Lietuvos kampelio lobių skrynia. Ir be didžiųjų rašytojų bei populiarių pramoginių objektų juose yra ką pamatyti, sužinoti: pvz., apie vieną lietuviškosios raštijos pradininkų K. Sirvydą, dailininką M. Dobužinskį, Vasario 16-osios Akto signatarą S. Kairį, muzikantą Pupų Dėdę, Europoje garsią dainininkę O. Karvelienę, gydytoją A. Sivicką, jo vaikaitį kolumbietį A. Mockų, Anykščių žydų likimus ir kt.

„Anykščių fenomenas" galėtų pasitarnauti kaip parankinė knyga kiekvienam smalsiam anykštėnui ir svečiui, mokytojui ir gidui, taip pat turizmo vadybininkui, kultūrininkui - ruošiant naujus maršrutus, pagerbiant, įamžinant vis kitas Anykštijos vietas.Parašykite atsiliepimą apie "Anykščių fenomenas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kultūros knygos

Rimantas Vanagas, Nerijus Vanagas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Anykščių fenomenas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Anykščių fenomenas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Anykščių fenomenas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Anykščių fenomenas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rimantas Vanagas, Nerijus Vanagas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Anykščių fenomenas" perkama kartu