⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Anykščių šilelis (su CD)

Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-01-31 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Anykščių šilelis (su CD) " aprašymas

Šiame „Gyvosios poezijos“ serijos leidinyje pristatomas ne mums taip įprastas bendrine kalba parašytas Antano Baranausko poemos „Anykščių šilelis“ variantas, o tarminis (būtent rytų aukštaičių, anykštėnų tarme užrašytas) tekstas.

Į šį poemos perskaitymą derėtų žiūrėti kaip į labai atsargų bandymą mėginti įsiklausyti į pusantro šimto metų senumo garsus. Tarminiame variante poemos grožis atsiskleidžia ypatingai, skaitymas balsu leidžia jį kitaip suvokti.

Skaito Algirdas Latėnas, Skirmantas ValentasKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Anykščių šilelis (su CD) "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Anykščių šilelis (su CD) ", Antanas Baranauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Antanas Baranauskas su knyga "Anykščių šilelis (su CD) " jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Anykščių šilelis (su CD) " patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Baranauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Anykščių šilelis (su CD) " palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Anykščių šilelis (su CD) " perkama kartu