⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Aortos ir vainikinių arterijų jungčių suformavimo operacija

Kaina: 7,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-03-31 7.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Aortos ir vainikinių arterijų jungčių suformavimo operacija" aprašymas

Mokomojoje priemonėje "Aortos ir vainikinių arterijų jungčių suformavimo operacija" apžvelgiami koronarinės širdies ligos chirurginio gydymo ypatumai. Trumpai pateikiama istorinė raida, lėmusi dabartinės vainikinių arterijų chirurgijos atsiradimą, parodoma, kokiais kriterijais remiantis pasirenkamas intervencinis gydymo būdas. Supažindinama su pacientų ištyrimu prieš operaciją, operacijos metodika, alternatyviais gydymo būdais. Knygelė skirta medicinos studentams ir gydytojams rezidentams. Ji būtų įdomi ir tiems kolegoms, kurie susiduria su šių pacientų ištyrimu ir gydymu.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Aortos ir vainikinių arterijų jungčių suformavimo operacija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pediatrijos knygos

Gintaras Kalinauskas, Remigijus Sipavičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Aortos ir vainikinių arterijų jungčių suformavimo operacija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Aortos ir vainikinių arterijų jungčių suformavimo operacija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Aortos ir vainikinių arterijų jungčių suformavimo operacija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Aortos ir vainikinių arterijų jungčių suformavimo operacija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gintaras Kalinauskas, Remigijus Sipavičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Aortos ir vainikinių arterijų jungčių suformavimo operacija" perkama kartu