0

Apaštalo Pauliaus pažinimo abėcėlė

  • Nuolaida knygai -37%
Internetu: 3,79 €
Knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 2.20 € (37%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Apaštalo Pauliaus pažinimo abėcėlė

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 104
  • ISBN ar kodas: 9789955290803

2020-07-31 3.79 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Kas iš tikrųjų buvo Paulius?

Ką jis galvojo apie Jėzų Nazarietį ir Jo sekėjus?

Koks buvo jo vaidmuo gimstančioje Bažnyčioje?

Ar gali jo gyvenimo istorija, kurią pirmiausia atspindi jo paties raštai, ką nors pasakyti ne tik mums, krikščionims, bet ir visiems XXI amžiaus vyrams bei moterims, ieškantiems tiesos?


Šio veikalo "Apaštalo Pauliaus pažinimo abėcėlė" tikslas – pamėginti atsakyti į šiuos klausimus: pateikti pagrindines žinias, būtiniausias koordinates, įvedančias į Pauliaus, Tautų apaštalo, pasaulį. Šia prasme „Apaštalo Pauliaus pažinimo abėcėlė“ yra skirta ir tiems, kurie tik truputį yra girdėję apie jį, ir tiems, kurie galbūt dažnai girdi kalbant apie Paulių ir yra skaitę jo Laiškų ištraukas, tačiau niekada nėra turėję rankose jo biografijos.


Giuseppe Pulcinelli (Džiuzepė Pulčinelis) po specializacijos Romos popiežiškajame Biblijos institute, apgynė teologijos doktoratą Popiežiškajame Laterano universitete. Jis yra keleto straipsnių, pasirodžiusių žurnale Lateranum, ir knygos „Jėzaus mirtis kaip permaldavimas. Pauliaus samprata“ (2007) autorius. Dėsto biblinę teologiją Laterano universiteto Teologijos fakultete ir Religijos studijų institute Ecclesia Mater. Yra Romos vyskupijos kunigas, šiuo metu vienas iš atsakingųjų už ugdymą Popiežiškojoje didžiojoje Romos seminarijoje.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu