Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Apaštalo Pauliaus pažinimo abėcėlė

Kaina: 3,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 3.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Apaštalo Pauliaus pažinimo abėcėlė" aprašymas

Kas iš tikrųjų buvo Paulius?

Ką jis galvojo apie Jėzų Nazarietį ir Jo sekėjus?

Koks buvo jo vaidmuo gimstančioje Bažnyčioje?

Ar gali jo gyvenimo istorija, kurią pirmiausia atspindi jo paties raštai, ką nors pasakyti ne tik mums, krikščionims, bet ir visiems XXI amžiaus vyrams bei moterims, ieškantiems tiesos?


Šio veikalo "Apaštalo Pauliaus pažinimo abėcėlė" tikslas – pamėginti atsakyti į šiuos klausimus: pateikti pagrindines žinias, būtiniausias koordinates, įvedančias į Pauliaus, Tautų apaštalo, pasaulį. Šia prasme „Apaštalo Pauliaus pažinimo abėcėlė“ yra skirta ir tiems, kurie tik truputį yra girdėję apie jį, ir tiems, kurie galbūt dažnai girdi kalbant apie Paulių ir yra skaitę jo Laiškų ištraukas, tačiau niekada nėra turėję rankose jo biografijos.


Giuseppe Pulcinelli (Džiuzepė Pulčinelis) po specializacijos Romos popiežiškajame Biblijos institute, apgynė teologijos doktoratą Popiežiškajame Laterano universitete. Jis yra keleto straipsnių, pasirodžiusių žurnale Lateranum, ir knygos „Jėzaus mirtis kaip permaldavimas. Pauliaus samprata“ (2007) autorius. Dėsto biblinę teologiją Laterano universiteto Teologijos fakultete ir Religijos studijų institute Ecclesia Mater. Yra Romos vyskupijos kunigas, šiuo metu vienas iš atsakingųjų už ugdymą Popiežiškojoje didžiojoje Romos seminarijoje.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Apaštalo Pauliaus pažinimo abėcėlė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Apaštalo Pauliaus pažinimo abėcėlė", Giuseppe Pulcinelli. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Giuseppe Pulcinelli su knyga "Apaštalo Pauliaus pažinimo abėcėlė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Apaštalo Pauliaus pažinimo abėcėlė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Giuseppe Pulcinelli. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Apaštalo Pauliaus pažinimo abėcėlė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Apaštalo Pauliaus pažinimo abėcėlė" perkama kartu