0

Apginti sūnų

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Apginti sūnų

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15 x 24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9786090113721

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Apginti sūnų" aprašymas
Kam ryžtumeisi, kad išgelbėtum sūnų?

Ramiame priemiestyje, parke šalia vidurinės mokyklos, randamas negyvas keturiolikmetis Benas. Bylos imasi Endis Barberis – atsidavęs šeimai žmogus ir kartu apygardos prokuroro tarnybos darbuotojas.
Endžio sūnus Džeikobas yra Beno bendraklasis, tad Barberis stengiasi kuo greičiau rasti žudiką ir nuraminti įbaugintus mokinių tėvus. Vis dėlto nusikaltimo tyrimas nejuda iš vietos, nėra nė mažiausio pėdsako, už kurio Endis galėtų užsikabinti. Nužudymo aplinkybės ima aiškėti, kai ant aukos drabužių aptinkamas piršto atspaudas. Jis Endžio sūnaus Džeikobo...
Apygardos prokuroras nušalinamas nuo bylos, o jo sūnus suimamas. Endis Barberis patiria baisiausią košmarą – jis visą gyvenimą atidavė teisingumui, kita vertus, žino, kad neklystančių nebūna. Ar jam pasikliauti teismų institucija ir atiduoti savo sūnų prisiekusiųjų teismui? Juolab, kad visi Niutono gyventojai, nė neprasidėjus tikrajam teismui, jau nuteisė berniuką...
Endis Barberis su žmona Lore ryžtingai stoja sūnaus pusėn: neįmanoma, kad šis būtų galėjęs taip siaubingai pasielgti. Ar vaikas, kuriam kas vakarą palinki labos nakties, galėtų žiauriai nužudyti klasės draugą? Ar gyvenimas po teismo, kad ir koks būtų nuosprendis, leis šiai šeimai vėl pasijusti laimingai?

Knygos autorius William Landy yra pats dirbęs apygardos prokuratūroje, tad itin meistriškai perteikia visus teismo proceso niuansus, aprašo teismo salės atmosferą, kai net subtiliausias murmesys gali daug ką reikšti.
Autorius jautriai ir sumaniai atskleidžia dramatiškąją istorijos pusę, kurioje tėvams tenka sunkiai pakeliama atsakomybė už savo sūnų, aprašo beatodairišką meilę jam net tada, kai pradeda irti tvirčiausi šeimos pamatai, o klaidos ieškant išeities priveda prie beprotiškiausių poelgių.
Knygos autorius William Landay (Viljamas Lendis) – talentingas Amerikos rašytojas, pelnęs ne vieną svarų apdovanojimą ir pagrįstai lyginamas su Džonu Grišemu (John Grisham).

„Apginti sūnų“ galima laikyti neabejotinu autoriaus laimėjimu. Knyga verčia susimąstyti apie itin asmeniškus ir skausmingus asmenybės aspektus, susijusius su tėvų atsakomybe už savo vaikus, už šeimą ir net visuomenę.
Romanas pasižymi puikiai sukurtais charakteriais ir dialogais, emocine gelme, gluminančia potekste: visa, kas pirmiau atrodė tiesiog neįtikima, tampa įmanoma.
Susiduriama su dar vienu itin sunkiu moraliniu klausimu – ar tėvui, išmanančiam teisinę sistemą, dera pasinaudoti savo žiniomis sūnui apsaugoti, net jei šis būtų kaltas, net jei išties turėtų polinkį žudyti.

Parašykite atsiliepimą apie "Apginti sūnų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Apginti sūnų, kurią skaitytojams dovanoja William Landy. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar William Landy su knyga Apginti sūnų jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Apginti sūnų patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė William Landy. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Apginti sūnų palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Apginti sūnų" perkama kartu