0
Apie Afrikos žmones ir žvėris
16.99 InStock

Apie Afrikos žmones ir žvėris

  • Nuolaida knygai -21%
  • Nemokamas knygos pristatymas
1.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 16,99 €
Knygyne: 21,49 €*
Sutaupote: 4.50 € (21%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2019-10-07 Jolita

Nuobodus istorijos vadovėlis..

Informacija

Apie Afrikos žmones ir žvėris

  • Leidėjas: Balto
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 328
  • ISBN ar kodas: 9786098233315

16.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Ar vaikystėje mėgote filmus, kurių veiksmas vyksta Afrikoje? Galbūt domėjotės šio žemyno pasakiško grožio gamta ir gyvūnija? O gal svajojote pažinti šios šalies gyventojų kultūrą, papročius ir gyvenimo būdą? Visiems norintiems daugiau sužinoti apie šią egzotišką ir dažnai nuvertinamą šalį puikiai tiks Gabrielės Štaraitės knyga „Apie Afrikos žmones ir žvėris“.

Gabrielė Štaraitė, egzotines keliones organizuojančios agentūros „Travel Planet“ bendraturtė, knygoje "Į Aziją su meile" jau kvietė skaitytojus pažinti egzotišką Azijos žemyną. Šiandien ji kviečia į kelionę po kitą kontrastų šalį - Afriką. Tai žemynas, kurį pamažu atranda vis daugiau lietuvių.

Kelionių organizatorė į juodąjį žemyną nuvyko netikėtai. Nuvyko be entuziazmo ar didelio noro - galvojo, kad ši kelionė niekuo nesiskirs nuo išvykų į Aziją ar Lotynų Ameriką. Bet vos tik atsidūrė Etiopijoje, garsėjančioje istoriniais ir kultūriniais objektais, įsimylėjo šį kraštą. Ir ne tik dėl žmogaus sukurtų paminkų, bet ir dėl nepakartojamos laukinės gamtos. Išvydusi pirmuosius laukinius zebrus, beždžiones ir krokodilus sumanė pamatyti ne tik kultūros lobius, bet ir nepakartojamą Afrikos laukinę gamtą.
Keliautoja leidosi į Bostvaną, Namibiją, Madagaskarą, Ugandą, Keniją ir kitas šalis.

"Afrikoje kasdien junti nuotykio skonį: vis nauji susitikimai ir dar nematyti gyvūnai. Skiriasi net brūzgynai ir žemės spalva. Skiriasi namų formos ir genčių charakteriai. Tik šypsenos tokios panašios. Ir panašus džiaugsmas pažįstant skirtingą Afriką."

Verslininkas ir influenceris Liudvikas Andriulis sako, kad niekas geriau už Gabrielę Štaraitę neišmano Afrikos žemyno: nuo istorijos ir politikos iki genčių kultūros ir gyvūnijos. Jos knyga nėra standartinis kelionių vadovas. Tokią knygą gali parašyti tik labai Afriką mylintis žmogus.

2019-10-07 Jolita

Nuobodus istorijos vadovėlis..

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu