-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Apie angelų prigimtį

Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Apie angelų prigimtį" aprašymas

Kas yra angelai? Ar jais galime tikėti taip, kaip tikime Dievu? Ar jų buvimą galima įrodyti moksliškai? Knygoje „Apie angelų prigimtį“ teologas, vizionierius Matthew Fox ir žinomas biologas Rupert Sheldrake – moderniojo religinio mąstymo ir mokslo teorijų pionieriai – pradėjo neįprastą tyrimą. Jie tyrinėja senovinį angelų suvokimą ir atkuria tikėjimo šiomis dangiškomis būtybėmis didybę, prasmę bei džiaugsmą.

Angelai yra viena svarbiausių žmogiškosios dvasinės ir religinės patirties temų. Visos kultūros pripažįstą dvasių, aukštesnių už žmogų, egzistavimą. Vakarų kultūroje jie vadinami angelais, kitose kultūrose jie turi kitus vardus.

M. Fox ir R. Sheldrake išnagrinėjo svarbiausius klausimus apie aukštesnės nei žmogiškoji sąmonės egzistavimą ir reikšmę tiek moksliškai, tiek teologiškai.

Dialogas tarp autorių knygoje „Apie angelų prigimtį“ yra paremtas trijų Vakarų mąstytojų mintimis. Tai šeštojo amžiaus teologas Dionizas Areopagietis, XII amžiaus vokiečių abatė Hildegarda Bingenietė ir XIII amžiaus filosofas bei teologas Tomas Akvinietis. Knygos autoriai iš šių mąstytojų darbų išrinko pačias svarbiausias ir aktualiausias citatas apie angelus ir kiekvieną jų aptaria diskutuodami apie tų idėjų reikšmę moksliniu bei teologiniu požiūriu.

Nuostabiausia, kad knygoje „Apie angelų prigimtį“ rasite ir paralelių tarp tokių skirtingų įžvalgų kaip Tomo Akviniečio pasisakymas apie angelus ir Alberto Einšteino – apie fotonus. Autorių apmąstymai ir atradimai pagyvina ir praturtina tiek religinį supratimą, tiek mokslą ir prisideda prie gilesnio sąmonės suvokimo.

„R. Sheldrake iš pusrūsio į dienos šviesą ištraukė dešimt reikšmingiausių dogmų ir padarė didelę paslaugą mokslui, žmonijai ir visam pasauliui.“
The Independent

„Matthew Fox greičiausiai yra kūrybiškiausias, visapusiškiausias ir tikrai reikliausias dvasinis mokytojas Amerikoje.“
Thomas Berry, kultūros ir evoliucijos istorikas

Matthew Fox – amerikiečių teologas, episkopalinis kunigas. Anksčiau buvo Romos katalikų bažnyčios dominikonų ordino vienuolis. Apsigynė daktaro disertaciją Paryžiaus katalikų institute, dvasingumo istorijos ir teologijos srityje. M. Fox yra parašęs maždaug 30 knygų, jos verčiamos į 48 pasaulio kalbas.

Rupert Sheldrake – amerikiečių biologas, rašytojas. Labiausiai žinomas dėl morfinio rezonanso teorijos, kuri atskleidė, kad visata yra gyva ir besivystanti, turinti neatsiejamą atmintį. Yra paskelbęs daugiau nei 80 mokslinių straipsnių, išleidęs 10 knygų.

Iš anglų kalbos vertė Lilija TalmantienėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Apie angelų prigimtį"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Matthew Fox, Rupert Sheldrake pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Apie angelų prigimtį", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Apie angelų prigimtį" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Apie angelų prigimtį" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Apie angelų prigimtį"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Matthew Fox, Rupert Sheldrake tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Apie angelų prigimtį" perkama kartu