⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Apie banginį, kuris norėjo visko daug

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-10 Kristina


2023-01-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Apie banginį, kuris norėjo visko daug" aprašymas

„Nors turtai ir slėgė pečius vis labiau,
Banginis galvojo: jam reikia daugiau.“

Banginis Gūbrys diena iš dienos naršo vandenyno platybes, ieškodamas vis gražesnių ir blizgesnių grobių. Tačiau, kad ir ką rastų, vis vien jaučiasi nepatenkintas. Gal jo didelei širdžiai reikia visai ne daiktų, kad ši imtų dainuoti ir džiaugtis?

„Apie banginį, kuris norėjo visko daug“ – nauja „Peštukų voveriukų“ ir „Jei būčiau liūtas“ kūrėjų, rašytojos Rachel Bright ir iliustratoriaus Jimo Fieldo, knyga apie brangiausius dalykus, slypinčius mūsų širdyse.


  • Pavadinimas originalo kalba: The Whale Who Wanted More
  • Autorius: Rachel Bright, Jim Field
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 22x27, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094793974
  • Vertėjas: Reda Puodžiukė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-10-10

2021-06-21

Puiki tema knygai vaikams

2021-06-18

Knyga apie tai, kaip lengva norėti daugiau, sukaupti daug turto ir galiausiai jaustis nepatenkintu dėl to. Autoriaus sprendimas yra atiduoti daiktus kitiems. Tai ok, nors tai tik dalis istorijos. Bet kuri knyga, dėl kurios žmonės gali sustoti ir pagalvoti, yra sveikintina.

Parašykite atsiliepimą apie "Apie banginį, kuris norėjo visko daug"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Apie banginį, kuris norėjo visko daug", kurį pristato Jim Field, Rachel Bright. Siūlome ne tik išsamų "Apie banginį, kuris norėjo visko daug" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jim Field, Rachel Bright. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Apie banginį, kuris norėjo visko daug". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Apie banginį, kuris norėjo visko daug" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Apie banginį, kuris norėjo visko daug" perkama kartu