0

Apie daiktus. Trumpos istorijos (2-as leidimas)

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 6,59 €
Kaina knygyne: 8,29 €*
Sutaupote: 1.70 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Apie daiktus. Trumpos istorijos (2-as leidimas)

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 22x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • ISBN ar kodas: 9786094411380

2020-09-30 6.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Apie daiktus. Trumpos istorijos (2-as leidimas)" aprašymas

Knyga „Apie daiktus. Trumpos istorijos“ – tai rinktinė, kurioje sudėti šauniausi pasakojimai apie daiktus iš Kęstučio Kasparavičiaus knygų „Kvailos istorijos“ ir „Trumpos istorijos“.
Mažuosius skaitytojus ir jų tėvelius sužavėjusios istorijos ir toliau stebins originaliomis iliustracijomis bei subtiliu humoru – įsitikinkite patys!

Namuose knibždėte knibžda daiktų, ir kiekvieno jų gyvenimas – atskira istorija. Tik pažiūrėkite: puodelis pykstasi su lėkštute (bet visada susitaiko), tualetą valdo karalius Klozetas Pirmasis, valgomojo kėdės lenktyniauja aplink stalą, batai ir šlepetės varžosi dėl šeimininko dėmesio! O kiek dar visko vyksta mums to net nežinant?..

Parašykite atsiliepimą apie "Apie daiktus. Trumpos istorijos (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Apie daiktus. Trumpos istorijos (2-as leidimas), kurį parašė Kęstutis Kasparavičius. Siūlome ne tik išsamų Apie daiktus. Trumpos istorijos (2-as leidimas) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kęstutis Kasparavičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Apie daiktus. Trumpos istorijos (2-as leidimas). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Apie daiktus. Trumpos istorijos (2-as leidimas) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Apie daiktus. Trumpos istorijos (2-as leidimas)" perkama kartu