Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Apie gyvenimą Žemėje: kaka, gnu ir tu

Kaina: 15,74 €
Kaina su kodu: 6,30 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
 • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 15.74 InStock
Į krepšelį 6,30 € -60% su kodu
PATOGU

Knygos „Apie gyvenimą Žemėje: kaka, gnu ir tu“ aprašymas

„Apie gyvenimą Žemėje. Kaka, gnu ir tu“  LABAI JUOKINGAS pažintinis komiksas smalsuoliams nuo 7 metų. ATSARGIAI – nuo šios knygos vaikų neįmanoma atplėšti!

Tik viena diena Žemėje, o tiek nuotykių, stulbinamų netikėtumų ir juokų! Nerk į knygos puslapius – tavęs laukia labai linksmi komiksai, slapti dienoraščiai, išsamios diagramos, galybė atradimų ir fantastiškų faktų apie mokslą, gyvūnus, Žemę ir tavo kūną.

„Apie gyvenimą Žemėje. Kaka, gnu ir tu“:

    • smagiai ir nuotaikingai sudomins vaikus mokslu ir padės pažinti savo kūną bei aplinkinį pasaulį;

    • ugdys smalsumą ir kartu humoro jausmą;

    • gausiai iliustruota, galybė įdomiausių faktų užburs ir vaikus, ne itin mėgstančius skaityti;

    • įvairūs faktai intriguoja ir pateikiami trumpai, nesudėtingai, kad tiktų į mokslo pasaulį pirmuosius žingsnius žengiantiems vaikams.

Ar kada nors norėjai sužinoti, ką panda veikia visą dieną, kaip širdis sugeba kūnu varinėti kraują arba kaip atsiranda vaivorykštė? Kas bendro tarp SMARDŽIOS KAKOS, UŽSIĖMUSIŲ VABALŲ ir BESISUKANČIŲ TORNADŲ? Tu pasirinkai tinkamą knygą! Joje rasi atsakymus į visus šiuos ir daugelį kitų klausimų, pateikiamų itin smagiais komiksais. Knygą sudaro trys nuostabūs skyriai: „Žmogaus organizmas“, „Gyvūnų karalystė“, „Žemė ir mokslas“. Čia pilna įdomybių, juoko ir iliustracijų. Tad pirmyn! KIKENK ir MOKYKIS vartydamas spalvingų komiksų ir faktų gausius puslapius.

Mike’as Barfieldas – rašytojas, poetas, atlikėjas ir apdovanojimų pelnęs karikatūrininkas. Kuria vaikams ir suaugusiesiems: rašo knygas, bendradarbiauja su žurnalais, TV ir radijo laidomis.

Jess Bradley – iliustruotoja ir komiksų dailininkė iš Torki miesto Jungtinėje Karalystėje. Rašo ir piešia komiksus leidiniui „The Phoenix“, rašo žurnalui „The Beano“ ir iliustruoja įvairias knygas vaikams.


 • Pavadinimas originalo kalba: A Day in the Life of a Poo, a Gnu and You
 • Autorius: Mike Barfield
 • Iliustratorius: Jess Bradley
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2023
 • Knygos puslapių skaičius: 128
 • Formatas: 22x28, minkšti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090155363
 • Vertėjas: Margarita Bautrėnienė
 • Iš kokios kalbos versta: švedų

Parašykite atsiliepimą apie „Apie gyvenimą Žemėje: kaka, gnu ir tu“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys „Apie gyvenimą Žemėje: kaka, gnu ir tu“, kurį pristato Mike Barfield. Siūlome ne tik išsamų „Apie gyvenimą Žemėje: kaka, gnu ir tu“ aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Mike Barfield. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie „Apie gyvenimą Žemėje: kaka, gnu ir tu“. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą „Apie gyvenimą Žemėje: kaka, gnu ir tu“ dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su „Apie gyvenimą Žemėje: kaka, gnu ir tu“ perkama kartu