0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Donatas Sauka. Apie laiką ir save

Kaina internetu: 10,49 €
Kaina knygyne: 11,69 €*
Sutaupote: 1.20 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 10.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Donatas Sauka. Apie laiką ir save" aprašymas

"Išskirtiniu Donato Saukos knygos bruožu ir laikyčiau asmeniškumo ir visuotinumo (kiek jis mums apskritai prieinamas) sąlyčius. Liudijama tai, kas patirta, išgyventa, prie ko prisiliesta. Kartu suvokiant, kad tai, kad patirta, patirta ir iš bendrojo laiko, tekusio tuo laiku gyvenusiems, dirbusiems, mylėjusiems, vienaip ar kitaip pasirinkusiems žmonėms. Donato Saukos knygą Apie laiką ir save laikau savitu ir vertingu intelektualiniu kūriniu. Priskiriu jį ir prie humanistikos šaltinių, apibūdinančiu kaip skvarbų kultūrinės atminties tekstą."
Prof. dr. Viktorija DaujotytėParašykite atsiliepimą apie "Donatas Sauka. Apie laiką ir save"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros memuarai

Saulė Matulevičienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Donatas Sauka. Apie laiką ir save", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Donatas Sauka. Apie laiką ir save" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Donatas Sauka. Apie laiką ir save" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Donatas Sauka. Apie laiką ir save"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Saulė Matulevičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Donatas Sauka. Apie laiką ir save" perkama kartu