⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Apie liturgijos dvasią

Kaina: 6,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-11-30 6.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Apie liturgijos dvasią" aprašymas

Vienas garsiausių XX a. I-osios pusės vokiečių teologų Romano Guardini knygoje "Apie liturgijos dvasią" aptaria svarbius liturgijos elementus: liturgine maldą, bendrystę kaip liturgijos subjektą, liturginį stilių ir simboliką, aiškina, kas yra liturgija ir kas jos metu vyksta.

"Ne iš susirinkimų, kalbų ir demonstracijų, ne iš valstybės ir tautų malonės, ne iš palankių įstatymų ir paramos kyla Bažnyčios galia. Žinoma, niekada negana pamokslų, darbo klausyklose, misijų tautose, gero religinio švietimo, niekada negana visapusiškai puoselėti krikščionišką artimo meilę. Tačiau visa tai tik išorinė anos slėpiningos jėgos raiška. Klystume, jei, labiau už viską rūpindamiesi rezultatais, numotume ranka į vidinio šaltinio švarą, nesistengtume, kad jis lietųsi vis gausiau ir didėtų. Kai Bažnyčia iš tikro gyvai meldžiasi, į visas puses trykšta nežemiškas šviesumas, veiklus taikingumas, gyvenimo ir žmonių pažinimas, tikra žmonių meilė." Ildefonsas Herwegenas, knygos "Apie liturgijos dvasią" pirmojo leidimo pratarmė

Iš vokiečių kalbos vertė Giedrė SodeckienėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Apie liturgijos dvasią"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Apie liturgijos dvasią", Romano Guardini. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Romano Guardini su knyga "Apie liturgijos dvasią" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Apie liturgijos dvasią" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romano Guardini. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Apie liturgijos dvasią" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Apie liturgijos dvasią" perkama kartu