0

Apie liturgijos dvasią

  • Nuolaida knygai -35%
Kaina internetu: 6,49 €
Kaina knygyne: 9,89 €*
Sutaupote: 3.40 € (35%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Apie liturgijos dvasią

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: 9789955293019

2021-01-31 6.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Apie liturgijos dvasią" aprašymas

Vienas garsiausių XX a. I-osios pusės vokiečių teologų Romano Guardini knygoje "Apie liturgijos dvasią" aptaria svarbius liturgijos elementus: liturgine maldą, bendrystę kaip liturgijos subjektą, liturginį stilių ir simboliką, aiškina, kas yra liturgija ir kas jos metu vyksta.

"Ne iš susirinkimų, kalbų ir demonstracijų, ne iš valstybės ir tautų malonės, ne iš palankių įstatymų ir paramos kyla Bažnyčios galia. Žinoma, niekada negana pamokslų, darbo klausyklose, misijų tautose, gero religinio švietimo, niekada negana visapusiškai puoselėti krikščionišką artimo meilę. Tačiau visa tai tik išorinė anos slėpiningos jėgos raiška. Klystume, jei, labiau už viską rūpindamiesi rezultatais, numotume ranka į vidinio šaltinio švarą, nesistengtume, kad jis lietųsi vis gausiau ir didėtų. Kai Bažnyčia iš tikro gyvai meldžiasi, į visas puses trykšta nežemiškas šviesumas, veiklus taikingumas, gyvenimo ir žmonių pažinimas, tikra žmonių meilė." Ildefonsas Herwegenas, knygos "Apie liturgijos dvasią" pirmojo leidimo pratarmė

Iš vokiečių kalbos vertė Giedrė Sodeckienė

Parašykite atsiliepimą apie "Apie liturgijos dvasią"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Apie liturgijos dvasią, kurią skaitytojams dovanoja Romano Guardini. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Romano Guardini su knyga Apie liturgijos dvasią jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Apie liturgijos dvasią patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romano Guardini. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Apie liturgijos dvasią palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Apie liturgijos dvasią" perkama kartu